Nie kupuj od t258jgn aka doraemon
#1

Przejdź do właściwego sklepu po swoje rzeczy .   Dziś wziąłem Evolv ATX szkła hartowanego i uchwyt vga od niego. Okazuje się, że posiadacz VGA jest niezgodna ze sprawą .   Zapytany wymienić na coś innego od niego, ale on odmówił. Przynajmniej w sklepie u można wymieniać na inne rzeczy .   Wciąż śmie mi pisać tu i mi podziękować . Nigdy nie mów nigdy za niezgodną przeszkadza ludzie nadal odmówić i być niegrzeczny dupę o tym.   To tylko 35 $ nieważne mogę sobie pozwolić, aby wyrzucić. Zła karma nie jest dobre dla zdrowia. U lepiej dbać .
Reply
#2

ok zanotowane. sprawa zamknięta.
Reply
#3

doraemon hater zauważony ? spowodować AFAIK ludzie, którzy kupili od niego są zadowoleni z jego usług
Reply
#4

Masz pytanie, czy uchwyt pasuje do obudowy anot ? Jeśli neh prosić listę.
Reply
#5

W pierwszej kolejności u nv zgodności wyboru ??? jeśli u już zapytać, powiedzieć można zmieścić potem odrobinę CB, ale nie sądzę , tak prawda , że czas kupiłem kabel od niego , wciąż zadają mi tyle długo Bo
Reply
#6

Czy dlatego, że sprawa jest zbyt wysoki? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Drżenie napisał: Zapytany wymienić na coś innego od niego, ale on odmówił. Przynajmniej w sklepie u można wymieniać na inne rzeczy . Naprawdę meh , myślałem SLS sklepów 7 dni 1-1 wymiany jest ograniczona do DOA lub wady / uszkodzony , a nie do zmiany zdania czy zakupione błędnie . Może tylko wtedy, gdy są bardzo regularne ?
Reply
#8

Drżenie napisał: Zapytany wymienić na coś innego od niego, ale on odmówił. Przynajmniej w sklepie u można wymieniać na inne rzeczy . Właściwie, to nowoczesny, które pozwalają u SLS sklepy wymienić na coś innego? Jak na razie wiem tylko IKEA ma taką politykę wymiany na miejscu. sklepy SLS gdyby nawet pozwolić u zrobić wymianę lub " upgrade" do innych produktów , to z grzeczności lub dobrej woli sklepikarza . Powiedz mi , który SLS sklepy mają taką politykę . Może następnym razem mogę iść do tego sklepu kupna płyty już wtedy "wymiana " lub " upgrade" , dopóki nie zadowolony z końcowego głównej.
Reply
#9

Kandinsky napisał: Naprawdę meh , myślałem SLS sklepów 7 dni 1-1 wymiany jest ograniczona do DOA lub wady / uszkodzony , a nie do zmiany zdania czy zakupione błędnie . Może tylko wtedy, gdy są bardzo regularne ? Nie wiedziałem, dostał tę politykę 7 dni SIA. Oot ale rada bohaterem alfa dostałem od pcthemes ma kilka zadrapań na radiatorze . Bardzo oczywiste. Nie wiem może przywrócić i wymiany czy nie. Są one uważane za część składową nowych płyt ? Zauważyłem pojemniki Mobo również nie są zamknięte w przeciwieństwie do niektórych innych komponentów. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

ownself kupić byle czym średnica średnica lo ... obwiniać kogo? obwiniać u dun nawet trzeba uchwyt szczerze mój gfx nv sag wcześniej , nawet po tylu yrs ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)