cs-joke.pl forum
Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC (/thread-4804.html)

Pages: 1 2


Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - mainy4 - 04 Dec 2016

Chłopaki jestem naprawdę pod koniec mojego Wita tutaj. W ciągu ostatnich kilku dni (lub tygodni) Zrobiłem się na siebie, aby ustalić, co dolega moich rodziców PC. Zasadniczo, kiedy go włączyć, com ruszy, fani będą kręcić przez jakieś 2 sekundy, po czym wszystko wyłącza auto-powtarzania.   Moją pierwszą myślą było to, że jej chyba problemem PSU, więc pożyczyłem inny zasilacz i kij RAM. Próbowaliśmy zastąpienia zarówno pamięć i zasilacz, ale bez powodzenia, wciąż ten sam problem. Potem zrobiłem klip testu papieru na mojego zasilacza i to minęło.   Więc doszedłem do wniosku, że to pewnie płyta. Minęło kilka dni przerwy, zanim udało mi się nabyć płytę główną i procesor. Teraz zaczyna friggin rzeczą, wentylator przestaje się obracać, mój monitor nadal pokazuje stronę startową mobo i po czym przechodzi do czarnego ekranu z _ miga w lewym górnym rogu. Dopiero wtedy fani zaczęli przędzenia ponownie i nie zatrzymać ten czas. Wszystko (klawiatura mysz itp) podłączyć do pracy płyta nie robi, próbowałem zarówno USB i PS / 2 klawiatury ...   Nie mam pojęcia, co się dzieje już, to "nowa" płyta ma swój własny zestaw problemów? A może to mój PSU mimo że przechodzi test spinacza?     Oh btw, w przypadku gdy ktoś zastanawia się, dlaczego nie używam mojego własnego komputera do rozwiązywania problemów, wiertnica widzicie po prawej nie jest już moja.


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - leylacafferata - 04 Dec 2016

BlurKillerEX napisał: Chłopaki jestem naprawdę pod koniec mojego Wita tutaj. W ciągu ostatnich kilku dni (lub tygodni) Zrobiłem się na siebie, aby ustalić, co dolega moich rodziców PC. Zasadniczo, kiedy go włączyć, com ruszy, fani będą kręcić przez jakieś 2 sekundy, po czym wszystko wyłącza auto-powtarzania. Moją pierwszą myślą było to, że jej chyba problemem PSU, więc pożyczyłem inny zasilacz i kij RAM. Próbowaliśmy zastąpienia zarówno pamięć i zasilacz, ale bez powodzenia, wciąż ten sam problem. Potem zrobiłem klip testu papieru na mojego zasilacza i to minęło. Więc doszedłem do wniosku, że to pewnie płyta. Minęło kilka dni przerwy, zanim udało mi się nabyć płytę główną i procesor. Teraz zaczyna friggin rzeczą, wentylator przestaje się obracać, mój monitor nadal pokazuje stronę startową mobo i po czym przechodzi do czarnego ekranu z _ miga w lewym górnym rogu. Dopiero wtedy fani zaczęli przędzenia ponownie i nie zatrzymać ten czas. Wszystko (klawiatura mysz itp) podłączyć do pracy płyta nie robi, próbowałem zarówno USB i PS / 2 klawiatury ... Nie mam pojęcia, co się dzieje już, to "nowa" płyta ma swój własny zestaw problemów? A może to mój PSU mimo że przechodzi test spinacza? Oh btw, w przypadku gdy ktoś zastanawia się, dlaczego nie używam mojego własnego komputera do rozwiązywania problemów, wiertnica widzicie po prawej nie jest już moja. Możesz łączyć ze sobą różne płyty i oczekiwać okna do załadowania. Ponowna instalacja LA


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - smily58 - 04 Dec 2016

TS , piszesz dużo problemu, ale nic o wieku i marki / modelu składnika uczestniczącego w ich uruchamianiu platformy .


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - davide.arzenton - 04 Dec 2016

jtjt00 napisał: TS , piszesz dużo problemu, ale nic o wieku i marki / modelu składnika uczestniczącego w ich uruchamianiu platformy . pc mój rodzic jest DG ASROCK b75m z Intel g2030 adata , 4GB RAM , FSP Aurum 500W. CPU oraz wymiana mobo to 4-5 latek GIGABYTE MA770T - UD3P z AMD Athlon x2 250 .


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - erland.lundby - 04 Dec 2016

yusoffb01 napisał: Trzeba wymienić zarówno płyty głównej i zasilacza . Spróbuj pożyczania PSU ponownie nową płytą wiem, że powinien mieć ... był to z perspektywy czasu , po prostu nie spodziewaliśmy się zarówno na niepowodzenie , niełatwo jest znalezienie ppl pożyczyć teraz PSU ... Byłoby wspaniale, gdyby ktoś , kto dobrze werset problemów z komputerem można powiedzieć z objawów , jakie są problemy , więc może zaoszczędzić co kolejną podróż znowu pożyczyć PSU


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - neil.ralph - 04 Dec 2016

Przed zainstalowaniem na pulpicie macierzystej , czy to GIGABYTE MA770T - UD3P z AMD Athlon X2 250 w stanie uruchomić na pulpicie?


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - lkramer504 - 04 Dec 2016

jtjt00 napisał: Przed zainstalowaniem na pulpicie macierzystej , czy to GIGABYTE MA770T - UD3P z AMD Athlon X2 250 w stanie uruchomić na pulpicie? tak. 10char


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - matthew.p.marotta - 04 Dec 2016

-_- Dlaczego wymienić na sibei starych i Chui cpu i mobo , które można w każdej chwili kaput .


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - wredeemma - 04 Dec 2016

Poziom wejścia PC napisał: -_- Dlaczego wymienić na sibei starych i Chui cpu i mobo , które można w każdej chwili kaput . Zdesperowany i złamał .


RE: Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC - poxin13 - 04 Dec 2016

To nie jest takie trudne do rozszyfrowania. Masz zastąpił MB, procesor, RAM i PSU , ale problem nadal występuje . To wskazuje na GPU jako prawdopodobnego sprawcy . Spróbuj uruchomić ze zintegrowaną grafiką lub innym GPU.