Mając na trudny czas ustalania / rozwiązywania PC
#1

Chłopaki jestem naprawdę pod koniec mojego Wita tutaj. W ciągu ostatnich kilku dni (lub tygodni) Zrobiłem się na siebie, aby ustalić, co dolega moich rodziców PC. Zasadniczo, kiedy go włączyć, com ruszy, fani będą kręcić przez jakieś 2 sekundy, po czym wszystko wyłącza auto-powtarzania.   Moją pierwszą myślą było to, że jej chyba problemem PSU, więc pożyczyłem inny zasilacz i kij RAM. Próbowaliśmy zastąpienia zarówno pamięć i zasilacz, ale bez powodzenia, wciąż ten sam problem. Potem zrobiłem klip testu papieru na mojego zasilacza i to minęło.   Więc doszedłem do wniosku, że to pewnie płyta. Minęło kilka dni przerwy, zanim udało mi się nabyć płytę główną i procesor. Teraz zaczyna friggin rzeczą, wentylator przestaje się obracać, mój monitor nadal pokazuje stronę startową mobo i po czym przechodzi do czarnego ekranu z _ miga w lewym górnym rogu. Dopiero wtedy fani zaczęli przędzenia ponownie i nie zatrzymać ten czas. Wszystko (klawiatura mysz itp) podłączyć do pracy płyta nie robi, próbowałem zarówno USB i PS / 2 klawiatury ...   Nie mam pojęcia, co się dzieje już, to "nowa" płyta ma swój własny zestaw problemów? A może to mój PSU mimo że przechodzi test spinacza?     Oh btw, w przypadku gdy ktoś zastanawia się, dlaczego nie używam mojego własnego komputera do rozwiązywania problemów, wiertnica widzicie po prawej nie jest już moja.
Reply
#2

BlurKillerEX napisał: Chłopaki jestem naprawdę pod koniec mojego Wita tutaj. W ciągu ostatnich kilku dni (lub tygodni) Zrobiłem się na siebie, aby ustalić, co dolega moich rodziców PC. Zasadniczo, kiedy go włączyć, com ruszy, fani będą kręcić przez jakieś 2 sekundy, po czym wszystko wyłącza auto-powtarzania. Moją pierwszą myślą było to, że jej chyba problemem PSU, więc pożyczyłem inny zasilacz i kij RAM. Próbowaliśmy zastąpienia zarówno pamięć i zasilacz, ale bez powodzenia, wciąż ten sam problem. Potem zrobiłem klip testu papieru na mojego zasilacza i to minęło. Więc doszedłem do wniosku, że to pewnie płyta. Minęło kilka dni przerwy, zanim udało mi się nabyć płytę główną i procesor. Teraz zaczyna friggin rzeczą, wentylator przestaje się obracać, mój monitor nadal pokazuje stronę startową mobo i po czym przechodzi do czarnego ekranu z _ miga w lewym górnym rogu. Dopiero wtedy fani zaczęli przędzenia ponownie i nie zatrzymać ten czas. Wszystko (klawiatura mysz itp) podłączyć do pracy płyta nie robi, próbowałem zarówno USB i PS / 2 klawiatury ... Nie mam pojęcia, co się dzieje już, to "nowa" płyta ma swój własny zestaw problemów? A może to mój PSU mimo że przechodzi test spinacza? Oh btw, w przypadku gdy ktoś zastanawia się, dlaczego nie używam mojego własnego komputera do rozwiązywania problemów, wiertnica widzicie po prawej nie jest już moja. Możesz łączyć ze sobą różne płyty i oczekiwać okna do załadowania. Ponowna instalacja LA
Reply
#3

TS , piszesz dużo problemu, ale nic o wieku i marki / modelu składnika uczestniczącego w ich uruchamianiu platformy .
Reply
#4

jtjt00 napisał: TS , piszesz dużo problemu, ale nic o wieku i marki / modelu składnika uczestniczącego w ich uruchamianiu platformy . pc mój rodzic jest DG ASROCK b75m z Intel g2030 adata , 4GB RAM , FSP Aurum 500W. CPU oraz wymiana mobo to 4-5 latek GIGABYTE MA770T - UD3P z AMD Athlon x2 250 .
Reply
#5

yusoffb01 napisał: Trzeba wymienić zarówno płyty głównej i zasilacza . Spróbuj pożyczania PSU ponownie nową płytą wiem, że powinien mieć ... był to z perspektywy czasu , po prostu nie spodziewaliśmy się zarówno na niepowodzenie , niełatwo jest znalezienie ppl pożyczyć teraz PSU ... Byłoby wspaniale, gdyby ktoś , kto dobrze werset problemów z komputerem można powiedzieć z objawów , jakie są problemy , więc może zaoszczędzić co kolejną podróż znowu pożyczyć PSU
Reply
#6

Przed zainstalowaniem na pulpicie macierzystej , czy to GIGABYTE MA770T - UD3P z AMD Athlon X2 250 w stanie uruchomić na pulpicie?
Reply
#7

jtjt00 napisał: Przed zainstalowaniem na pulpicie macierzystej , czy to GIGABYTE MA770T - UD3P z AMD Athlon X2 250 w stanie uruchomić na pulpicie? tak. 10char
Reply
#8

-_- Dlaczego wymienić na sibei starych i Chui cpu i mobo , które można w każdej chwili kaput .
Reply
#9

Poziom wejścia PC napisał: -_- Dlaczego wymienić na sibei starych i Chui cpu i mobo , które można w każdej chwili kaput . Zdesperowany i złamał .
Reply
#10

To nie jest takie trudne do rozszyfrowania. Masz zastąpił MB, procesor, RAM i PSU , ale problem nadal występuje . To wskazuje na GPU jako prawdopodobnego sprawcy . Spróbuj uruchomić ze zintegrowaną grafiką lub innym GPU.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)