cs-joke.pl forum
Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP (/thread-5279.html)



Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - viravasova - 05 Dec 2016

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy jest to poważny problem? Mój komputer po prostu postanowił nie korzystać z Internetu w ubiegłym tygodniu . Wywoływana Singtel , powiedzieli mi , aby uzyskać nową kartę sieciową. Zrobiłem , ale ten sam problem . Zrealizowane to nie była karta sieciowa, * doh ! Co jeszcze może być przyczyną problemu ? Podczas ipconfig czeku , komunikat ten sposób: Wystąpił błąd wewnętrzny : żądanie nie jest obsługiwane. Pls o kontakt z Microsoft ... Dodatkowe informacje: Nie można pobrać nazwy hosta. Używam systemu Windows XP ( ya , wciąż !) Dziękuję z góry za swoją wiedzę !


RE: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - sudipc2008 - 05 Dec 2016

Idź testu z laptopem za pomocą kabla LAN odizolować laptopa problem..if także zawieść następnie routera problemu


RE: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - anieqsamsodien - 05 Dec 2016

HeeroYuy84 napisał: Idź testu z laptopem za pomocą kabla LAN odizolować laptopa problem..if także zawieść następnie routera problemu Dziękuję Ci. Czy , to nie routera problem. Wszelkie inne możliwości ?


RE: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - silvia.capuzzo - 05 Dec 2016

DriAnn napisał: Dziękuję Ci. Czy , to nie routera problem. Wszelkie inne możliwości ? Jakie są twoje ustawienia Internet Protocol (TCP / IP) : Uzyskaj adres IP outomatically oraz Uzyskaj adres serwera DNS automatycznie Servier ?


RE: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - kristamiller0901 - 05 Dec 2016

Zastanawiam się, czy u może przejść do cmd i wpisz ipconfig / all i sprawdzić, czy u mnie żadnego innego adresu IP lub wat kiedykolwiek rzeczy i Printscn tutaj ???


RE: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - gordon.hall6 - 05 Dec 2016

mrsun18 napisał: Jakie są twoje ustawienia Internet Protocol (TCP / IP) : Uzyskaj adres IP automatycznie i Uzyskaj adres serwera DNS automatycznie Servier ? Uzyskać zarówno automatycznie


RE: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - sanjay.suryavansi - 05 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: Zastanawiam się, czy u może przejść do cmd i wpisz ipconfig / all i sprawdzić, czy u mnie żadnego innego adresu IP lub wat kiedykolwiek rzeczy i Printscn tutaj ??? Czy ten sam komunikat pojawił się jako to, co wspomniałem w moim pierwszym delegowania : Wystąpił błąd wewnętrzny ... ( Brak adresu IP pokazany)


RE: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - mvmiguel15 - 05 Dec 2016

Spróbuj tego Technologie informatyczne : IPCONFIG - Wystąpił błąd wewnętrzny : Żądanie nie jest obsługiwane.


RE: Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP - aileneelee - 05 Dec 2016

edwin21 napisał: Spróbuj tego Technologie informatyczne : IPCONFIG - Wystąpił błąd wewnętrzny : Żądanie nie jest obsługiwane. Wiesz co? To stałe , poszedłem thru schodach , to nie był problem dokładnie , ale okazało się , że kolejna konflikty, odinstalowane i voila ! Bardzo dziękuję , jesteś ratownik !!