cs-joke.pl forum
Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej (/thread-5874.html)

Pages: 1 2


Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - christilton88 - 05 Dec 2016

Cześć. Potrzebujesz pomocy odnośnie mojego wbudowanej karty LAN. Po prostu zastanawiasz się , czy to będzie wąskie gardło moje łącze internetowe ( 1 Gbps ) lub zaleca , aby uzyskać nową kartę sieciową ?


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - silvia.capuzzo - 05 Dec 2016

Daj więcej specyfikacje dotyczące ur PC? Moja kryształowa kula mogę zobaczyć ur pc ani specyfikacji w ogóle.


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - sreejithanagha - 05 Dec 2016

TS trzeba wprowadzić przynajmniej marki / modelu płyty głównej.


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - elliotthighland - 05 Dec 2016

Cześć , przepraszam za podwójnego księgowania. moje specyfikacje przedstawiają się następująco: CPU i Mobo : Asrock B75 i5-3470 & Pro 3M RAM: G.Skill wartość 1600MHz 8GB RAM ODD : HP DVD RW HDD : Hitachi Przedsiębiorstwo 1TB SSD : Plextor M5P 128GB GPU : Powercolor 7870 PCS MYST Zasilacz : FSP Raider 550W Obudowa: Sharkoon T28 / Asgard II Midgard System operacyjny : Windows 8 Home OEM


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - nmygsm - 05 Dec 2016

bumpzzz . TIA


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - miczax - 05 Dec 2016

You_Don't_Say napisał: Cześć , przepraszam za podwójnego księgowania. moje specyfikacje przedstawiają się następująco: CPU i Mobo : Asrock B75 i5-3470 & Pro 3M RAM: G.Skill wartość 1600MHz 8GB RAM ODD : HP DVD RW HDD : Hitachi Przedsiębiorstwo 1TB SSD : Plextor M5P 128GB GPU : Powercolor 7870 PCS MYST Zasilacz : FSP Raider 550W Obudowa: Sharkoon T28 / Asgard II Midgard System operacyjny : Windows 8 Home OEM yr mobo jest wyposażony w pokładowy 1Gbps lan , jest wystarczająco dobre połączenie 1Gbps i CPU jest wystarczająco silny.


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - johnfrommath - 05 Dec 2016

Keigo napisał: yr mobo jest wyposażony w pokładowy 1Gbps lan , jest wystarczająco dobre połączenie 1Gbps i CPU jest wystarczająco silny. Dziękuję Mistrzu!


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - boy.lover37 - 05 Dec 2016

Kabel LAN od mobo do routera może być ograniczenie prędkości. Spróbuj wymienić kabel Cat.6 Lan .


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - sally.meyers - 05 Dec 2016

jtjt00 napisał: Kabel LAN od mobo do routera może być ograniczenie prędkości. Spróbuj wymienić kabel Cat.6 Lan . Kiedy połączy mojego com do ont prędkości 200Mbps , ale kiedy podłączam mojego com do routera dlink ( ac1750 ) wtedy prędkość mogę dostać tylko 30 Plus 40 Plus Leh. Czy macie jakiś pomysł dlaczego?


RE: Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej - sodeden.3 - 05 Dec 2016

2 problemy tutaj 1. Włókno plan 1Gbps i bezpośrednie podłączenie do ONT uzyskać tylko 200Mbps ? 2. Pulpit Router przewodowy AC1750 dostać tylko 40Mbps Czy istnieje coś między pulpicie i routera obok kabla LAN ? Przełącznik? Na punkcie 1 , należy skontaktować Starhub dlaczego tylko coraz 200Mbps .