Uzyskaj dostęp do WAN IP z wnętrza sieci LAN
#2

hwsinn napisał: Obecnie korzystam ze światłowodu ST 200 Mb / s. Próbuję przez kilka tygodni obsługiwać serwer WWW dla mojego małego projektu. Do tej pory wszystko działało i jestem w stanie uzyskać dostęp do stron internetowych przez moje połączenie 4G na różnych telefonach komórkowych. Jednak ilekroć korzystam z Wi-Fi, nie mogę połączyć się ze stronami za pośrednictwem publicznego adresu IP, czyli WAN IP. Ponieważ nie mam nazwy domeny publicznej ani hostingu internetowego, działam na własnym połączeniu. Jedyny sposób, w jaki mogę uzyskać do niego dostęp, to 192.168.x.x. Jednak, gdy programuję adres URL do połączenia, mogę podać tylko 1 adres. Czy znacie jakieś obejście? Używam Aztech 7000. Nie całkiem rozumiem problem. 192.168.x.x nie jest publicznym adresem IP, użyj http://whatismyipaddress.com, aby sprawdzić swój publiczny adres IP. Jeśli mówisz o linkach na stronie HTML, użyj względnego adresu URL (tj. Bez nazwy domeny lub adresu IP), zobacz link, aby uzyskać wyjaśnienie.
Reply


Messages In This Thread
Uzyskaj dostęp do WAN IP z wnętrza sieci LAN - by osdrillsforskills - 14 Sep 2019, 08:46 PM
RE: Uzyskaj dostęp do WAN IP z wnętrza sieci LAN - by oussa.samadi - 14 Sep 2019, 08:49 PM
RE: Uzyskaj dostęp do WAN IP z wnętrza sieci LAN - by kanaknjn791 - 14 Sep 2019, 08:52 PM
RE: Uzyskaj dostęp do WAN IP z wnętrza sieci LAN - by mainy4 - 14 Sep 2019, 08:55 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)