Potrzebujesz pomocy , aby rozwiązać problem, pulpit
#1

cześć Mam problem z moim biurku w domu, i mam nadzieję , że z waszą pomocą mogę zawęzić potencjalnych przyczyn tak, że mogę podjąć niezbędne działania naprawcze . Wcześniej tego popołudnia zacząłem mój komputer po około tygodniu . Zaczęło się jak zwykle wtedy , jak byłem przeglądania komputer uległ awarii i mam niebieski ekran informujący coś o zrzut awaryjny . I ponownie uruchomiony w trybie awaryjnym , ale znów dostał niebieski ekran . Następnie wybrałem opcję naprawy , ale naciskając klawisz Enter, aby wybrać zrobił nic , ani nie wybiera opcję aby uruchomić system Windows normalnie. Teraz mój komputer nie uruchamia się w ogóle. Wszystko mogę to ekran powitalny systemu BIOS i komputer nie pójść dalej niż to. Wciśnięcie opcji , aby wyświetlić opcje startowe , zmieniać ustawienia BIOS itp nic nie robi. Wszelkie pomysły , co może być problemem ? Być może uszkodzona MB ? Z systemem Windows 7 Home Premium. Obawiam się, że nie mają pojęcia, co do modelu MB , tylko, że jego marka jest Gigabyte . Dzięki za wszelką pomoc .
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)