Niektóre qns do gier / video edycji platformy
#8

Errm tylko moje 2 centy .. Właściwie bazowa Zegar to nie wszystko, jeśli chodzi o edycji wideo + kodowania. Na przykład, wcześniej dla mojej platformy miałem podkręcony i7-4790k @ 4.5ghz (4 rdzenie). Przez 3 minuty + 1080 60f edycji, com musiałby o prawie 30 min, aby zakończyć kodowanie wszystkich parametrów edycyjnych. Prąd ten rig of podkręcony 5820k @ 4.2ghz (6 rdzeni) już udowodnił swoją wartość poprzez skrócenie czasu kodowania do nieco mniej niż 20 minut. Najdroższe Chip 5960x pracuje na 3.0GHz bazowej (8 rdzeni) .. Myślę, że byłoby pokonać wszystkie inne systemy i7 płaskim jeśli chodzi o uruchamianie aplikacji adobe choć jej zegar bazowy jest najniższy spośród wszystkich żetonów klasy i7 pulpit. Hmm nawet dla najnowszych aplikacji Adobe, nadal są one w stanie w pełni wykorzystać wszystkie moje rdzeni uruchomić przy 100% obciążeniu. Moi 6 rdzeni aktualnie prowadzony w 65-80% obciążenia przy większości z tych zastosowań. To dobrze, bo mogę jeszcze zakładka alt i zrobić coś innego jak patrząc na After Effects nie tyle nawet gdy koder cc nadal działa. #happyediting Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)