Podjąłem decyzję i popełniłem błąd
#1

Postanowiłem ponownie zawrzeć umowę ze Starhub, zmieniając kabel z światłowodu.   Zapisuję się do światłowodu 100 Mb / s. I mam teraz do czynienia z 2 problemami, w których nie miałem go, gdy byłem na kablu.    Kabel 25 Mb / s, modem Cisco + router, bezpośrednie połączenie LAN z routera do komputera Na BT wolno, ale w stanie osiągnąć prędkość 3 Mb / s Najdalsze Wi-Fi na końcu pokoju było słabe, ale mogło się połączyć    Fibre 100 Mb / s, D-link 868, Huawei ONT, z tymczasowym bezprzewodowym USB 2,4 GHz. Na BT wzrost prędkości nieco, najwyższa prędkość, jaką widziałem, to tylko 4-5 Mb / s, czy to normalne? Zasięg najdalszego zasięgu Wi-Fi w pokoju końcowym jest teraz oficjalnie martwy, nie może połączyć 2,4 GHz ani 5 GHz.   PS: Zrobiłem test prędkości i zauważyłem, że mój dl jest wolniejszy niż moja ul.     Pytanie 1) Czy moja prędkość BT może być większa niż obecna prędkość 4-5 Mb / s?   2) Jak skonfigurować, aby poprawić?   3) Czy powinienem kupić kabel sieciowy cat5e lub cat6?   4) Czy po zmianie na router Asus N66 lub AC66 zwiększy zasięg mojego Wi-Fi, a tym samym mój pokój na końcu będzie mógł odbierać Wi-Fi?   5) Czy jest jakaś inna lepsza alternatywa dla rozwiązania qns 4?   10q
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)