Podjąłem decyzję i popełniłem błąd
#2

kenapa siol napisał: Postanowiłem ponownie zawrzeć umowę ze Starhub, zmieniając kabel z światłowodu. Zapisuję się do światłowodu 100 Mb / s. I mam teraz do czynienia z 2 problemami, w których nie miałem go, gdy byłem na kablu. Kabel 25 Mb / s, modem Cisco + router, bezpośrednie połączenie LAN z routera do komputera Na BT wolno, ale w stanie osiągnąć prędkość 3 Mb / s Najdalsze Wi-Fi na końcu pokoju było słabe, ale mogło się połączyć Fibre 100 Mb / s, D-link 868, Huawei ONT, z tymczasowym bezprzewodowym USB 2,4 GHz. Na BT wzrost prędkości nieco, najwyższa prędkość, jaką widziałem, to tylko 4-5 Mb / s, czy to normalne? Zasięg najdalszego zasięgu Wi-Fi w pokoju końcowym jest teraz oficjalnie martwy, nie może połączyć 2,4 GHz ani 5 GHz. PS: Zrobiłem test prędkości i zauważyłem, że mój dl jest wolniejszy niż moja ul. Pytanie 1) Czy moja prędkość BT może być większa niż obecna prędkość 4-5 Mb / s? 2) Jak skonfigurować, aby poprawić? 3) Czy powinienem kupić kabel sieciowy cat5e lub cat6? 4) Czy po zmianie na router Asus N66 lub AC66 zwiększy zasięg mojego Wi-Fi, a tym samym mój pokój na końcu będzie mógł odbierać Wi-Fi? 5) Czy jest jakaś inna lepsza alternatywa dla rozwiązania qns 4? 10q Wystarczy dwupasmowy zasilacz sieciowy AC USB 3.0 lub po prostu dostaniesz kabel sieciowy Cat 6.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)