YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network
#7

eric3743 napisał: Twoje rozwiązanie jest dostępne na forum pomocy Chrome. Wynik: >> wyłącz przyspieszenie sprzętowe: Przejdź do menu Chrome> Kliknij Ustawienia> Kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane> W obszarze „System” odznacz Użyj akceleracji sprzętowej, jeśli jest dostępna> Uruchom ponownie Chrome. https://support.google.com/chrome/fo...aOH0pvvI?hl=pl Dla systemu Android w aplikacji YouTube. Niektóre opcje do podjęcia; > Wyczyść pamięć podręczną aplikacji YouTube. ** > Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację YouTube. > Zaktualizuj do najnowszej dostępnej wersji aplikacji YouTube. Spróbuj użyć Chrome na YouTube.com Który może zakończyć się jako mobilny YouTube. Do tej pory nie używam Androida ani telefonu do oglądania YouTube, więc nie będę wiele wiedział. wykonałem te wszystkie kroki, ale nadal nie mogę Podsumowując, nie mogę znaleźć możliwej przyczyny problemu: 1. Nie mogą być ustawienia mojego komputera: ponieważ moje urządzenia mobilne również nie mogą przesyłać strumieniowo youtube 2. Nie mogą być ustawienia Chrome: ponieważ mogę przesyłać strumieniowo YouTube na Chrome na moim telefonie komórkowym z mobilnymi danymi zamiast Wi-Fi 3. Nie mogą być ustawienia sieci bezprzewodowej: ponieważ mogę streamować youtube z Mozillą, gdy jestem podłączony do mojego Wi-Fi, ale nie w Chrome. Mogę również przesyłać strumieniowo filmy z innych witryn, takich jak VIP lub openload na moim komputerze Prawdziwy drapak do głowy ...
Reply


Messages In This Thread
YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by pulikantishreyareddy - 26 Nov 2019, 09:59 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by vederis - 26 Nov 2019, 10:02 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by allieangel11 - 26 Nov 2019, 10:04 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by cristina00100 - 26 Nov 2019, 10:07 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by jordansteinhaus - 26 Nov 2019, 10:10 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by chillimaster007 - 26 Nov 2019, 10:13 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by jeremypeel - 26 Nov 2019, 10:17 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by neil.ralph - 26 Nov 2019, 10:19 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by jbbanastacio - 26 Nov 2019, 10:22 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by chickrock69 - 26 Nov 2019, 10:26 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by jdplay - 26 Nov 2019, 10:29 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by angieobryan - 26 Nov 2019, 10:32 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by saramitra - 26 Nov 2019, 10:34 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by adaleybag - 26 Nov 2019, 10:38 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by aacs69 - 26 Nov 2019, 10:38 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)