Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania
#1

Cześć, to jest mój pierwszy raz budowy mój własny komputer, tak mi przykro, gdybym poprosił żadnych głupich pytań   Moja lista aktualna części obejmują: Od Fuwell   Procesor + Płyta główna: Intel i5 6600 + Asus Z170 Pro Gaming ($ 603)   z Amazon   RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3200MHz (PC4-25600) Zestaw pamięci C16 ($ 121,05)   PSU: EVGA SuperNova 650W ($ +108,82)   Obudowa: Corsair Carbide 330R Blackout ATX Mid Tower ($ +105,76)   Mój budżet wynosi około $ 1500, mniejsze, jeśli to możliwe, a ja potrzebuję pomocy przy wyborze, jaki typ SSD, GPU i monitorowanie powinienem dostać. Dla SSD, nie jestem pewien, jaki rozmiar i która marka powinna dostać. Dla GPU, zamierzam uzyskać GTX 970, ale nie jestem też pewien, która marka powinna dostać. Na monitorze mam absolutnie żadnego pojęcia, co powinienem dostać, ale wolałbym, który jest czarny i ma prostokątną podstawę do jego podstawy.   Wreszcie, chciałbym wiedzieć, czy zestaw ten może trwać nawet do mnie przez kilka lat lub jeśli jest zbyt dużo, zakładając, że zamierzają przede wszystkim grać w gry takie jak Overwatch i CSGO, a może nowsze gry, takie jak DS3.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)