Spójrz przez moich gier częściach ożaglowania
#12

ZrE0_Cha0s napisał: tylko niektóre qns: System PC: zamierza Pan Overclocking? do u zamierzają grać na wysokich rozdzielczościach takich jak 1440p / 4k / 34 "monitor? do u zamierzają przejść w tryb SLI? (GTX 1070 SLI / 1080 GTX SLI) Poza tym czy u zamierza uaktualnić cpu + mobo w 3 lat? Temat dowolny kolor budować? czy u potrzebują HDD przechowywania muzyki i filmu? Monitor: do u odgrywają bardzo konkurencyjny? nie lubisz grać na większym ekranie lub mniejszym ekranie? 1080 23 "/ 25" ~ 34 "1440p / 4k czy u potrzebują innych portów? Dzięki za odpowiedź!! Dla systemu PC, Jeśli chodzi o podkręcanie, chyba nie? Jestem wciąż niejasna z zalet robi. Nie sądzę, że muszę grać na tak wysoko rozdzielczości Będę uaktualnić jeśli mam Brak koloru tematu Mam już zewnętrzny dysk twardy do przechowywania rzeczy, ale nie jestem pewien, czy muszę wewnętrznego dysku twardego. Monitor Nie sądzę Około 24inch lub mniej, można zasugerować jakieś tanie monitory w obrębie tych rozmiarów? Jakie inne porty? (Niestety, nie jestem pewien) EDIT: Czy to w porządku, gdybym poszedł z h170 Pro Gaming mobo?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)