Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone
#6

pchły1 napisał: tak i nie. wiele gier, takich jak dota2, cs, starcraft, d3, wymaga stałego, stabilnego połączenia, aby grać poprawnie. Nie mówię, że nie będziesz w stanie grać, tylko, że prawdopodobnie umrzesz z powodu nagłych skoków i tego wszystkiego, co cię zirytuje. Tak, otrzymasz ulepszenia prawdopodobnie z mniejszym opóźnieniem i innymi rzeczami. Nie, ponieważ samo połączenie bezprzewodowe nie jest bardzo stabilne, chyba że masz dobre środowisko dla sieci bezprzewodowej (bardzo niewiele innych routerów / urządzeń bezprzewodowych, żadnych ścian ... itd.). jest to szczególnie trudne w środowisku HDB, gdzie wiele sygnałów leci wszędzie. Ściany źle cię zasygnalizują. czy mogę mieć następujące informacje poniżej: - Twój ISP (singtel, starhub, M1) - Twój plan światłowodowy / szerokopasmowy - Aktualny router (z numerem modelu) - Ile słupków sygnału masz (np .: 3 / 5..etc) Najszybszym sposobem rozwiązania tego problemu jest użycie kabla przewodowego. Trunk do komputera lub coś podobnego. używam Singtel 200 Mb / s Aztech 7000, darmowy router jednopasmowy oferowany przez Singtel Pełna większość czasu Speedtest daje mi odczyt 30-40 Mb / s. Więc zamiast korzystać z routera dwuzakresowego i łączyć się bezprzewodowo, czy lepiej zainwestować pieniądze, aby podłączyć port LAN w moim pokoju, więc korzystam z połączenia przewodowego? Ile będzie zbudować taki port?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)