Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC
#5

singupingu napisał: 144hz monitor to około 400-500 $, a twój gpu już 500 $. Budżet 1,5 tys. Na sam zestaw jest w porządku, ale z dodatkiem monitora o wysokiej odświeżalności spowoduje to 2k. Mam nadzieję, że twój budżet jest w porządku z tym. 1 ssd + 1 hdd jest lepszy. Zmniejsz zużycie na ssd. Hdd ma przechowywać rzeczy do odczytu i zapisu, takie jak filmy i muzyka oraz losowe dokumenty, gdzie nie potrzebujesz szybkiego ładowania z ssd. Również to ustawienie zmniejsza szybkość zużycia ssd. Płyta główna zależy od tego, który procesor wybierzesz. Proponuję wziąć AMD Ryzen 5 1600, ponieważ zapuszczasz się do tworzenia gier, a R5 1600 to 6 rdzeni 12 wątków. Mam nadzieję, że pomoże Ci to w wykonywaniu zadań. W przypadku płyty głównej, jeśli wybierzesz amd R5 1600, asus b350 plus nie jest zły. Połącz to z zestawem ram 2666mhz lub 3000mhz. Jeśli wszystko jest w porządku dla ciebie, mogę utworzyć listę specyfikacji dla twojego zakupu. ] Dla mnie brzmi dobrze! Btw, zauważam, że byłeś w tym popołudniu pomagając ludziom w ich budowaniu. Super miły z was! Myślisz, że powinienem poczekać na IT Show, aby pobrać części? Nie wiesz, jak duże będą oszczędności. Sim Lim Square to dla mnie labirynt. Raz zgubiłem się tam przez 40 minut, próbując znaleźć sklep dzięki setkom korytarzy.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)