Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC
#7

singupingu napisał: Lol. Po prostu dzielę się moim uczciwym doświadczeniem. Chociaż chcę, aby mój komputer był czymś, co lubię, mam nadzieję, że mogę zrobić to samo dla innych. Dlatego pomagam budować specyfikacje dla ppl. Nie ma sensu czekać tych uczciwych lub pokazać. Może na monitor, ale części do rigów zdecydowanie nie. Oto specyfikacje, które chciałbym zasugerować: CASE: Tecware Edge (69 USD) Procesor MOBO +: ASUS Prime B350-PLUS + AMD Ryzen 5 1600 (498 USD) RAM: Corsair Vengeance LPX 2666 MHz 2x8 GB (199 USD) Zasilacz: Superflower Leadex Gold 650W (169 USD) SSD: 240 GB PNY lub dowolny inny SSD budżetu (129 USD) Dysk twardy: WD Blue 1 TB (72 USD) GPU: * kupiony * OS: Windows 10 Home (<20 USD za karuzelę) MONITOR: BenQ XL2411Z 144Hz 1080p (474,33 USD przez Lazada) RAZEM: 1630,33 USD Ceny podane z motywu PC lub podane inaczej. Są to standardowe ceny. Jeśli kupujesz od Tradepac @ Level 5, targuj się trochę i możesz dostać niższe niż ceny na PC. Ale ich obsługa nie będzie tak dobra jak lar. Jakikolwiek problem w ciągu tygodnia, temat komputera zazwyczaj byłby wymianą 1 na 1. Tradepac poprosi Cię o bezpośredni powrót do dystrybutora w celu wymiany gwarancji. Widzisz więc, czego szukasz, usługi lub najlepszej ceny. W przypadku lazady możesz użyć kodów rabatowych w niektóre dni, aby uzyskać tańsze. Śledź wątek Lazady. Niektórzy użytkownicy będą chcieli również udostępniać swoje kody. Brzmi dobrze! Złapano 250 GB EVO850 z Lazady właśnie teraz za 132. Dlaczego płyta główna jest lepsza w porównaniu do innych płyt B350?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)