YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network
#14

Przepraszam za przejęcie wątku, ale mam również te same problemy co TS po aktualizacji sieci Singtel Fibre. Jestem na planie Singtel Unlimited. Mam problemy z następującymi elementami: 1) Nie można odtwarzać filmów w aplikacji Android Youtube podczas łączenia się z Singtel Wifi. Aplikacja działa, jeśli przejdę na dane Singtel Mobile. Ponadto filmy można odtwarzać, jeśli korzystam z przeglądarki Samsung, zarówno w sieci Wi-Fi, jak i komórkowej. Próbowałem na 3 telefonach - 2 Samsung S8 i Samsung S7. 2) Nie można odtwarzać filmów na Youtube.com przy użyciu przeglądarki Chrome na moim komputerze stacjonarnym i 2 laptopach. Działa to jednak, jeśli korzystam z przeglądarki Microsoft Edge. Pulpit jest podłączony do mojego routera za pomocą kabla LAN. Laptop był podłączony do WIFI i LAN 2 razy, a filmy z YouTube na Chrome nie działają. Rzeczy, które zrobiłem, aby spróbować rozwiązać problem 1. (a) Uruchom ponownie ONT i router. Zresetuj go nawet przez noc na 6 godzin. (b) Zmień DNS na Google DNS / Getflix DNS lub Bez DNS (tj. Singtel DNS). Za każdym razem, gdy zmieniam DNS, powtórzę krok (a). © Wymuś zamknięcie, wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych w aplikacji Youtube (d) Zaktualizuj aplikację Youtube (e) Odinstaluj aplikację Youtube i zainstaluj ponownie aktualizacje Youtube. Rzeczy, które zrobiłem, aby spróbować naprawić problem 2. (a) Wykonaj kroki (a) i (b) (b) Wyczyść historię przeglądarki w Chrome © Zainstaluj ponownie Chrome Wszystkie podjęte kroki były bezskuteczne. Dlatego myślę, że występują pewne problemy ze zgodnością z połączeniem światłowodowym Singtel i Youtube (szczególnie w aplikacji na Androida i na Chrome). Czy to możliwe, że Singtel w jakiś sposób ogranicza połączenie z aplikacją i przeglądarką?
Reply


Messages In This Thread
YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by pulikantishreyareddy - 26 Nov 2019, 09:59 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by vederis - 26 Nov 2019, 10:02 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by allieangel11 - 26 Nov 2019, 10:04 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by cristina00100 - 26 Nov 2019, 10:07 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by jordansteinhaus - 26 Nov 2019, 10:10 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by chillimaster007 - 26 Nov 2019, 10:13 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by jeremypeel - 26 Nov 2019, 10:17 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by neil.ralph - 26 Nov 2019, 10:19 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by jbbanastacio - 26 Nov 2019, 10:22 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by chickrock69 - 26 Nov 2019, 10:26 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by jdplay - 26 Nov 2019, 10:29 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by angieobryan - 26 Nov 2019, 10:32 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by saramitra - 26 Nov 2019, 10:34 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by adaleybag - 26 Nov 2019, 10:38 PM
RE: YouTube nie jest przesyłany strumieniowo po aktualizacji Singtel Network - by aacs69 - 26 Nov 2019, 10:38 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)