Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji
#5

kelvin_99 napisał: Dzięki za radę, chłopaki. Zadzwonił do MS i niechętnie pomógł. Powiedziano mi, że nie będą już mieli takiej prośby o aktywację w przyszłości, ponieważ produkt nie jest już obsługiwany. Sprawiają, że czuję, że robią to jako „przysługę”. Ponieważ muszę go pilnie użyć i potrzebowałem na razie tylko 1 licencji, nie zastanawiałem się nad tym zbytnio i byłem po prostu szczęśliwy, przynajmniej dostałem to rozwiązanie. Zastanawiając się nad tym teraz, zastanawiam się, co to znaczy, że produkt nie jest już obsługiwany. Która część nie jest obsługiwana? Skoro mam legalną kopię, czy nie jest uzasadnione żądanie aktywacji licencji (a właściwie 3), do której mam prawo? Jeśli to nie działa w najnowszej wersji Win 10, mogę to zaakceptować, jeśli taka jest definicja „nie jest już obsługiwany”. Co myślicie? Czy mam prawo ponownie poprosić o aktywację, jeśli mam do czynienia z podobną sytuacją? A może coś tu brakuje lub nie rozumiem ... Dzięki jeszcze raz! po prostu do nich zadzwoń. płacą za odbieranie połączeń telefonicznych. nielegalny sposób jest łatwiejszy
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)