częste rozłączanie
#1

Cześć chłopaki,   Ostatnio , mój internet staje się coraz odłączony.   To jest moja konfiguracja ; (Pokój dzienny) Modem Starhub do routera , kabel LAN z routera do COMTREND Plug Power . ( Gabinet ) kabel LAN z odbiornika COMTREND wtyczka do mojego pulpitu.   Gdy zostanie odłączony , muszę wyłączyć i na (salon ) COMTREND Plug Power i internet będzie z powrotem.   Czy mogę wiedzieć , która część instalacji będzie możliwe błędy ?   Z góry dziękuję.
Reply
#2

PowerPlug może być spowodowane okablowania domu .....
Reply
#3

Ten problem występuje tylko w ostatnim czasie , powiedzmy w zeszłym tygodniu ..
Reply
#4

Każda pomoc się tam na to ??
Reply
#5

bryant_16 napisał: Każda pomoc się tam na to ?? 1. To może być spowodowane grzyba domowego , modem , router, połączenia szerokopasmowego. 2. Jest to dość trudno zlokalizować usterkę , jeśli nie masz innego laptopa / komputera podłączonego za pośrednictwem bezpośredniego kabla LAN , aby zobaczyć , czy problem jest spowodowany wtyczce domowej lub modemu / routera. 3. Czy masz inną wtyczkę do domu , aby spróbować albo użyć wifi na komputerze, aby sprawdzić, czy połączenie szerokopasmowe spada ? 4. Gdybym miał zgadywać , to najprawdopodobniej twoja wtyczka do domu. Twoje zdrowie
Reply
#6

bryant_16 napisał: Każda pomoc się tam na to ?? spróbuj uruchomić długi kabel LAN z routera na pulpicie, aby zobaczyć, czy dc nadal występują . Jeśli tak, to najprawdopodobniej jest prob router, modem lub linia problemem ; jeśli nie, to prob powinien być wtyczką domu lub okablowania elektrycznego . Ten prob zaczął się w ubiegłym tygodniu? Więc? Twój adres email ( s ) umiera , ale poinformować z wyprzedzeniem ?
Reply
#7

Włącz wifi i internet spada również. Ewentualnie routera błędu ?
Reply
#8

bryant_16 napisał: Włącz wifi i internet spada również. Ewentualnie routera błędu ? Czy u kanał kablowy łączący bezpośrednio do ur PC. Pomoże to u wyeliminować problem bezprzewodowego połączenia lub problem HomePlug . Jeśli ur Router kilka lat, może to być również ur zasilacz lub routera .
Reply
#9

Mój router jest już już około 6-7 lat ..
Reply
#10

bryant_16 napisał: Włącz wifi i internet spada również. Ewentualnie routera błędu ? To znaczy, że włączyć wifi a połączenie z routerem spada, gdy jesteś podłączony poprzez HomePlug czy jesteś podłączony do routera za pośrednictwem bezprzewodowego ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)