Graj w gry mmo jak bombermine trzeba bardzo wysoką szybkość transferu
#1

Dlatego gram mam złe lag. Pytam wokół tych Americanos , mówią , jeśli mój kolor jest czerwona kropka (> 500 ) Oznacza nieodtwarzalna coz otulin. Większość z nich jest zielona kropka ( 0 - 100 ) . Najlepszym mam jest zielona lub żółta kropka ( 200-400 ) . Bombermine   Czy naprawdę muszę uaktualnić prędkość z moich obecnych 3Mbps singhell BB włókien tylko na prostej grze jak to? Rzadko grać w gry online takie jak moolah v odpadów.     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Próbowałem też zielona żółta kropka . 200-400 , mój jak M1 Fiber 150 MBS
Reply
#3

feintan napisał: Próbowałem też zielona żółta kropka . 200-400 , mój jak M1 Fiber 150 MBS Twoja prędkość sho potężne oso nie może dotrzeć 0-100 . dziwne. U got spróbować serwer Japonia ? mnie gorsze pozostają tam. Ale jippun bliżej nas z mniejszymi sekund Ping I V mylić pręd nie jest tak gładka
Reply
#4

Japonia mam około 200. ale dziwne jest to czasami może skoczyć do 1400 krócej niż sekundę , a następnie z powrotem do 200-300
Reply
#5

Hou mai więc jej naprawdę moim prędkości internetu riao jakiś pomysł obok modernizacji moja prędkość jakieś oprogramowanie do pobrania lub tweek aby zapobiec lagginess anot . I przeciwko niespodziankę y to 2d gry potrzeba szybki lvl , nie gra 3d mmo oso I ji tao nie może osiągnąć 200-400 spójności na serwerze Jap , zawsze 500 -600 . umarł też wiem y ale welly miłą grą można się uzależnić . Obym moja prędkość jak urs
Reply
#6

Bardziej przypomina problemu trasy
Reply
#7

coloumbiaGames napisał: Bardziej przypomina problemu trasy Można to wytłumaczyć? Kopalnia jest kolor biały + Modem Router mio Huan moja SpeedTest . połączenie bezprzewodowe. laptop asus win7 64bit u45J . Każda pomoc jest mile widziana
Reply
#8

Nie można oglądać youtube bt gdy u odgrywać
Reply
#9

ohmygod1986 napisał: Nie można oglądać youtube bt gdy u odgrywać Można powiedzieć, Rah byle juz raz , gdy zamarznie lil bit Nia .. I dl cały mobie fr Utube następnie oglądać sho mniej zakłóceń i przetestowane na moim sis miejscu singhell Duno 6 lub 10 Mbps znacznie łagodniejsze , jeśli chodzi o bombermine (ale nadal pozostają tu i tam) i Utube
Reply
#10

Nic nie można zrobić, aby poprawić go dużo, to jest to ograniczenie fizycznego podczas gry na serwerach w Stanach Zjednoczonych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)