Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje!
#1

Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje!
Reply
#2

dodatki czy adblokowanie w przeglądarce?
Reply
#3

SiaoAngMoh napisał: dodatki czy adblokowanie w przeglądarce? Próbuję uruchomić "iexplore -extoff" z IE 11, bez rozszerzeń, web UI również nie może załadować. Po awarii raz się nie załaduje. I zawsze zawiedzie się wkrótce po restarcie.
Reply
#4

Podejrzewasz, że karta Ethernet twojego komputera jest uszkodzona, powodując pewnego rodzaju burze ...
Reply
#5

Qubicfactor napisał: Podejrzewasz, że karta Ethernet twojego komputera jest uszkodzona, powodując pewnego rodzaju burze ... Tak naprawdę zmieniłem się na zupełnie nową kompilację na komputery kilka miesięcy temu, sytuacja z AC68 nie uległa zmianie.
Reply
#6

asuswrt merlin
Reply
#7

LoneReaction napisał: Tak naprawdę zmieniłem się na zupełnie nową kompilację na komputery kilka miesięcy temu, sytuacja z AC68 nie uległa zmianie. Trudno powiedzieć w tej chwili, o co chodzi, ale poprowadziłbym Wiresharka, żeby zobaczyć, jak się pakują. Czy próbowałeś także oprogramowania firmowego Merlina?
Reply
#8

Qubicfactor napisał: Trudno powiedzieć w tej chwili, o co chodzi, ale poprowadziłbym Wiresharka, żeby zobaczyć, jak się pakują. Czy próbowałeś także oprogramowania firmowego Merlina? Ok, zagłębię się w to, co jest "wireshark". Próbowałem oprogramowania firmowego Merlin na 68u, wynik był taki sam. Nie zdążyłem jeszcze spróbować na 88u.
Reply
#9

Nie jestem ekspertem od sieci i nie mogę tego wyjaśnić. 2 routery mające ten sam objaw? to dość rzadki zbieg okoliczności. Prawdopodobnie 1 z twoich urządzeń w domu powoduje ten problem. mało prawdopodobne z powodu jakiegokolwiek oprogramowania układowego.
Reply
#10

MikeDirnt78 napisał: Nie jestem ekspertem od sieci i nie mogę tego wyjaśnić. 2 routery mające ten sam objaw? to dość rzadki zbieg okoliczności. Prawdopodobnie 1 z twoich urządzeń w domu powoduje ten problem. mało prawdopodobne z powodu jakiegokolwiek oprogramowania układowego. Tak, to jest dość dziwne. Mój AC68U został kupiony 1 rok temu. Teraz nowy AC88U ma ten sam problem. Musi być coś, co wchodzi w interakcje z routerami, aby spowodować ten problem, ponieważ mają bardzo podobny układ oprogramowania układowego.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)