Ten router jest w rzeczywistości tym samym chipsetem, co wersja Dual Core ARM Cortex ASUS. Dlaczego zawsze kopiują nawzajem swój chipset? Jak nudna.
[Recenzja] D-Link DIR-868L Bezprzewodowy dwupasmowy, gigabitowy router chmurowy AC175
ArcticCheetah napisał: Ten router jest w rzeczywistości tym samym chipsetem, co wersja Dual Core ARM Cortex ASUS. Dlaczego zawsze kopiują nawzajem swój chipset? Jak nudna. ten sam lar ... Qualcomm Atheros, Broadcom, Realtek, Ralink .. etc itd .. wyjdź z niektórymi żetonami .. w zależności od linii produktów i segmentu rynku, każdy sprzedawca wybiera chipset, aby zbudować swój produkt, od produktów o niskiej do wysokiej jakości. Weźmy na przykład telefon z Androidem. samsung, asus, htc, huawei itp. itd. również "kopiują się" i używają procesora exynos, snapdragon i etc.
richneo napisał: ten sam lar ... Qualcomm Atheros, Broadcom, Realtek, Ralink .. etc itd .. wyjdź z niektórymi żetonami .. w zależności od linii produktów i segmentu rynku, każdy sprzedawca wybiera chipset, aby zbudować swój produkt, od produktów o niskiej do wysokiej jakości. Weźmy na przykład telefon z Androidem. samsung, asus, htc, huawei itp. itd. również "kopiują się" i używają procesora exynos, snapdragon i etc. Istnieją MIPS, Lexra, ARM, architektura PowerPC. W MIPS są 24kc, 34kc, 74kc i nowe rdzenie Aptiva. W PowerPC, głównej serii QorIQ SoC głównie chipy Freescale W Lexra, w dużej mierze nieznanym SoC, głównie Realtek W ARM jest seria Cortex A od wszystkich dostawców Tak wiele kombinacji, dlaczego celowo wybierają dokładnie ten sam układ? W Routers istnieje wiele opcji do wyboru. W handphone dominuje cały ARM i kilku Intelsów próbujących ukraść marketshare. Jest to zrozumiałe z powodu zestawu instrukcji Jazelle w ARM, który jest przydatny w Androidzie Dalvik. Nie można więc porównywać handphone z routerami, ponieważ mają one różny charakter.
« Next Oldest | Next Newest »
Users browsing this thread: