Polecam odtwarzacz filmowy dla Win 7
#1

Właśnie uaktualniony do Win 7 jednak nie tak jak nowy odtwarzacz wygrywający film. W każdym razie, aby zainstalować starego wygrywającego z XP? Czy istnieje jakiś dobry do polecania? Chcesz odtwarzacza, w którym można otworzyć wiele filmów zamiast jednego. Dzięki!
Reply
#2

VLC ............
Reply
#3

Dla rmvb, odtwarzacz s lepiej niż vlc
Reply
#4

1) PotPlayer 2) KMPlayer
Reply
#5

INTEh napisał: VLC ............ VLC odtwarza wszystko!
Reply
#6

Ja też używam potplayera
Reply
#7

użyj wzmacniacza dźwięku dfx dla odtwarzaczy multimedialnych, aby poprawić jakość dźwięku. imo. ten wzmacniacz dźwięku dfx jest tak dobry, jak te drogie karty dźwiękowe.
Reply
#8

Możesz pobrać odtwarzacz baidu lub PPTV, który może odtwarzać większość filmów rmvb, z których oprogramowanie jest wolne od Internetu.
Reply
#9

Jeśli podoba Ci się stary Windows Media Player Classic, możesz zainstalować "K-lite mega codec pack". Klasyczny gracz jest w nim zawarty. Jeśli chcesz otworzyć wiele instancji odtwarzacza (zamiast jednego wideo w czasie, gdy klikasz), po prostu skonfiguruj w ustawieniach.
Reply
#10

Jeśli po prostu przeformatowałem swój komputer i nie zainstalowałem sterownika audio (pobranego ze strony Mobo), czy muszę najpierw zainstalować domyślny sterownik audio przed instalacją DFX Audio Enhancer?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)