Wymiana gniazda procesora
#1

Przypadkowo zegnij szpilki mojej płyty głównej. Czy mogę zapłacić dystrybucji, aby wymienić gniazdo? czy pozwolą mi to RMA?   Z góry dziękuję!
Reply
#2

Co zrobiłeś! 😱😱
Reply
#3

nexusRAGER napisał: Przypadkowo zegnij szpilki mojej płyty głównej. Czy mogę zapłacić dystrybucji, aby wymienić gniazdo? czy pozwolą mi to RMA? Z góry dziękuję! co się stało??
Reply
#4

Licz się, ile jest szpilek.
Reply
#5

jeśli możesz sam go zgiąć. w przeciwnym razie sprawdź u dystrybutora, co należy zrobić ja->
Reply
#6

długa historia zgiąć kilka szpilek nie mają właściwych narzędzi do zginania westchnienie chciało rma my mobo, tak czy owak, idąc na ban
Reply
#7

Nie ma RMA dla wygiętych szpilek, ponieważ jest to uważane za fizyczne uszkodzenie.
Reply
#8

nexusRAGER napisał: Przypadkowo zegnij szpilki mojej płyty głównej. Czy mogę zapłacić dystrybucji, aby wymienić gniazdo? czy pozwolą mi to RMA? Z góry dziękuję! Jeśli odnosisz się do ur Asus Z-170 mobo n nadal pod lokalnym Wty, naprawią pinezkę za opłatą 50 $, bez względu na to, ile pinezki chcesz uciąć ... Wysyłam dwa razy 2 różne płyty z pinem gięcia ... ..w dniu, w którym naprawiają mojego mobo i nigdy nie żądają żadnych opłat ..... bardzo imponują i kciukują do dystrybucji
Reply
#9

nexusRAGER napisał: długa historia zgiąć kilka szpilek nie mają właściwych narzędzi do zginania westchnienie chciało rma my mobo, tak czy owak, idąc na ban Bent pin v common. Poszedłem na gigabajt, a facet po prostu zrobił to dla mnie na miejscu.
Reply
#10

W moim przypadku centrum Asrock rma kosztowało mnie 50-70 dolarów za naprawę w ciągu jednego miesiąca.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)