Potrzebujesz pomocy, jak zacząć być technikiem naprawy komputera!
#1

Cześć wszystkim!   Chcę zacząć samodzielnie naprawiać komputery w niepełnym wymiarze godzin, aby uzyskać dodatkowy dochód i moja pasja. Potrzebuję porady lub wskazówek na temat tego, skąd mogę czerpać części i jak zdobywać kontakty, jeśli problem jest poza moją ligą. Proszę pomóż mi!
Reply
#2

Czy jesteś inżynierem elektrykiem? Czy posiadasz już komputery typu "zrób to sam", zdemontuj i zmontuj laptopy, obejrzyj wszystkie filmy demontażowe itp.?
Reply
#3

Cześć Rashkae! Przez rok pracowałem w Lenovo jako technik IT, zastępując części i rozwiązując ich problemy. Pracuje teraz jako wsparcie IT. Mam zbudowane 2 podstawowe zestawy i od lat oglądam filmy o rozwiązywaniu problemów, demontażu części itp. Chodzi o to, że nie mam zbyt wiele wykształcenia. Nauczyłem się tego wszystkiego przez doświadczenie. Czy to też będzie problem?
Reply
#4

Nie, brak wykształcenia nie jest wymogiem. Umiejętność uczenia się i kontynuowania nauki nowej technologii jest koniecznością. Wychodzenie tutaj to dobry początek.
Reply
#5

Doceń odpowiedzi! Nie spodziewałem się jednej odpowiedzi do może w przyszłym tygodniu! Dzięki za radę ludzie! Zdecydowanie chciałbym zacząć od Carousell. Chodzi o to, że nie mam żadnego doświadczenia w odzyskiwaniu danych. Czy mogę kogoś pozyskać, jeśli mam problem, którego nie mogę naprawić?
Reply
#6

Rashkae napisał: Czy jesteś inżynierem elektrykiem? Czy posiadasz już komputery typu "zrób to sam", zdemontuj i zmontuj laptopy, obejrzyj wszystkie filmy demontażowe itp.? Jestem pewien, że większość 12-latków to nie inżynierowie elektrycy
Reply
#7

wwenze napisał: Jestem pewien, że większość 12-latków to nie inżynierowie elektrycy Co to znaczy?
Reply
#8

Fcsh92 napisał: Cześć wszystkim! Chcę zacząć samodzielnie naprawiać komputery w niepełnym wymiarze godzin, aby uzyskać dodatkowy dochód i moja pasja. Potrzebuję porady lub wskazówek na temat tego, skąd mogę czerpać części i jak zdobywać kontakty, jeśli problem jest poza moją ligą. Proszę pomóż mi! Wszystkie outsoucre chinq lo
Reply
#9

Fcsh92 napisał: Cześć Rashkae! Przez rok pracowałem w Lenovo jako technik IT, zastępując części i rozwiązując ich problemy. Pracuje teraz jako wsparcie IT. Mam zbudowane 2 podstawowe zestawy i od lat oglądam filmy o rozwiązywaniu problemów, demontażu części itp. Chodzi o to, że nie mam zbyt wiele wykształcenia. Nauczyłem się tego wszystkiego przez doświadczenie. Czy to też będzie problem? Uvcan spróbuj wymienić kondensator na MP3?
Reply
#10

sanzhu napisał: Uvcan spróbuj wymienić kondensator na MP3? Nie ma człowieka. Nigdy wcześniej nie próbowałem wymienić kondensatora.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)