Przeniesiono komputer i teraz monitoruję pomoc NO SIGNAL!
#1

Zasadniczo zmieniłem komputer. Podłączyłem evergthing i jestem fxxxed !! Używam monitora Asusa. Próbowałem na wiele sposobów, ale bezskutecznie. Wkrótce zwariuje lol. Kiedy po raz pierwszy kupiłem monitor, mam problem z jego obsługą, ale po kilku restartach zadziałało. Na razie próbowałem przez 3 godziny. Procesor działa dobrze, ponieważ wszyscy fani pracują na mojej klawiaturze i myszy, a monitor ma moc, ale nie ma sygnału. Komputer jest uruchamiany, ponieważ mogę używać zarówno kluczyków, jak i klawiszy num lock.   Odłączyłem wszystkie przewody, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 1 minutę. Usunąłem ponownie zainstalowaną baterię CMOS Usunąłem i zainstalowałem mojego barana Zmieniłem mój nowy kabel hdmi.   Expertd, pomóż !!
Reply
#2

Czy podłączyłeś kabel HDMI do procesora graficznego zamiast wbudowanej karty graficznej? Zakładając, że masz GPU.
Reply
#3

Nie, podłączyłem go do właściwego portu hdmi. Nie karta graficzna
Reply
#4

Czy twój monitor ma więcej niż jedno wejście HDMI?
Reply
#5

Kashcisum napisał: Nie, podłączyłem go do właściwego portu hdmi. Nie karta graficzna Wentylator Gpu włącza się podczas uruchamiania?
Reply
#6

Musisz podłączyć HDMI lub jakikolwiek kabel wyświetlacza, którego używasz do GPU. Podłączanie do IO płyty głównej nie działa w przypadku niektórych (jeśli nie większości) Intel Mobo. Prawidłowy port HDMI pochodzi z procesora graficznego. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#7

singupingu napisał: Musisz podłączyć HDMI lub jakikolwiek kabel wyświetlacza, którego używasz do GPU. Podłączanie do IO płyty głównej nie działa w przypadku niektórych (jeśli nie większości) Intel Mobo. Prawidłowy port HDMI pochodzi z procesora graficznego. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Kiedyś byłem w stanie go używać, podłączając do portu hdmi płyty głównej
Reply
#8

leongws napisał: Wentylator Gpu włącza się podczas uruchamiania? Wszystko działa tylko na monitorze brak sygnału
Reply
#9

suchy teletubby napisał: Czy twój monitor ma więcej niż jedno wejście HDMI? Tak hdmi 1 i 2 oraz vga. Próbowałem obu hdmi
Reply
#10

Kashcisum napisał: Kiedyś byłem w stanie go używać, podłączając do portu hdmi płyty głównej Spróbuj odłożyć kabel HDMI na GPU. Spróbuj zmienić inny kabel HDMI Jeśli się nie powiedzie, wyjmij gpu z platformy i spróbuj z portu hdmi na płycie głównej Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)