twórczy blaster dźwięku z
#1

Czy ktoś wie, który sklep w slsach nadal go sprzedaje?   W weekend poszedłem i nie mogłem go znaleźć   Wysłane z Trzymaj się nisko Szybko! Shoot first Die last! Jeden strzał, jedna śmierć ! Bez powodzenia Czyste umiejętności !!      używając GAGT
Reply
#2

jeśli się nie mylę, qoo10 sprzedaje go. Challenger to sprzedaje. lazada też. możesz skorzystać z rabatów na karty kredytowe rabaty lazada itp., a następnie może trochę zaoszczędzić, zamiast kupować od SLS?
Reply
#3

Dlaczego nie rozważyć Sound BlasterX AE-5? Może po prostu zamówić online od Creative i dostarczyć je, nie trzeba marnować podróży.
Reply
#4

Namieboy napisał: Dlaczego nie rozważyć Sound BlasterX AE-5? Może po prostu zamówić online od Creative i dostarczyć je, nie trzeba marnować podróży. Za drogie Wysłane z Trzymaj się nisko Szybko! Shoot first Die last! Jeden strzał, jedna śmierć ! Bez powodzenia Czyste umiejętności !! używając GAGT
Reply
#5

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

Zawsze możesz go kupić poprzez sg.creative.com Myślę, że niewielu wie, że ich EStore lol.
Reply
#7

wwenze napisał: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz royfrosty napisał: Zawsze możesz go kupić poprzez sg.creative.com Myślę, że niewielu wie, że ich EStore lol. właściwie wiem, tylko mam nadzieję, że gdzieś sprzedaje się taniej niż ich Estore
Reply
#8

To ma poprawić dźwięk? Do muzyki, filmów lub gier? Obecnie używa wbudowanego dźwięku z Kataną.
Reply
#9

Samfreak napisał: To ma poprawić dźwięk? Do muzyki, filmów lub gier? Obecnie używa wbudowanego dźwięku z Kataną. Dla mnie to gra. Wysłane z Trzymaj się nisko Szybko! Shoot first Die last! Jeden strzał, jedna śmierć ! Bez powodzenia Czyste umiejętności !! używając GAGT
Reply
#10

Jakiego rodzaju ulepszenia mogę się spodziewać, korzystając z takiej karty?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)