Pomoc potrzebna!
#1

Cześć wszystkim,   Mam router Asus RT-AC66U zainstalowany w moim salonie, ale mój odbiór w sypialni jest tak zły, że połączenie może być przerywane z przerwami.   Obecnie używa notebooka z wewnętrznym wifi-a
Reply
#2

whevan napisał: Cześć wszystkim, Mam router Asus RT-AC66U zainstalowany w moim salonie, ale mój odbiór w sypialni jest tak zły, że połączenie może być przerywane z przerwami. Obecnie używa notebooka z wewnętrznym adapterem wifi-a / b / n, a wkrótce ma zamiar zastąpić go nowym komputerem, wykorzystując wifi. Jakieś rozwiązania facetów? Nie mogę zmienić routera w salonie. Z góry dziękuję! ponieważ istnieją rozwiązania, ale dlaczego najpierw nie przeszukaliście.
Reply
#3

Homeplug jest jednym z rozwiązań.
Reply
#4

whevan napisał: Cześć wszystkim, Mam router Asus RT-AC66U zainstalowany w moim salonie, ale mój odbiór w sypialni jest tak zły, że połączenie może być przerywane z przerwami. Obecnie używa notebooka z wewnętrznym adapterem wifi-a / b / n, a wkrótce ma zamiar zastąpić go nowym komputerem, wykorzystując wifi. Jakieś rozwiązania facetów? Nie mogę zmienić routera w salonie. Z góry dziękuję! er ... nie wiedział, że a / b / n istnieje. wiem tylko, że dostałem b / g / n. jak duży jest twój dom? salon do sypialni jak daleko od siebie? połączenie nie powinno być tak złe, jeśli żyjesz w typowym hdb. więc najprawdopodobniej twój router i / lub laptop nie są skonfigurowane poprawnie. sprawdź konfigurację routera i sprawdź, jaki typ sieci Wi-Fi (np. bezprzewodowy b, g lub n) twój laptop używa do łączenia się z siecią Wi-Fi.
Reply
#5

Twój dom musi być rezydencją dla ac66, żeby nie uzyskać powolnego, ale stabilnego połączenia homeplug przewodowy przekaźnik
Reply
#6

Czasami inne urządzenia elektroniczne lub sąsiednie WiFi mogą zakłócać twój własny sygnał WiFi. Możesz albo przenieść swoje urządzenia elektroniczne, albo możesz spróbować zmienić kanał WiFi.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)