Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie znaleźć najtańszy system operacyjny Windows? (2017)
#1

Witam, czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć najtańszy system operacyjny dla mojego nowego urządzenia? Stara platforma używa Vista. Do tej pory okazało się, że najtaniej z simlim jest S 139 USD. Gdziekolwiek indziej jest taniej? Sklep internetowy również może. Windows 7 lub 8.1 również może.
Reply
#2

karuzela i reddit
Reply
#3

Niezawodny anot? Widzę 10 dolarów tylko na karuzeli. ZrE0_Cha0s napisał: karuzela i reddit
Reply
#4

pinkahlao napisał: Niezawodny anot? Widzę 10 dolarów tylko na karuzeli. To .. zależy od sprzedawcy, czy zaoferuje ci wymianę, czy nie. Licencja nie jest przeznaczona do sprzedaży detalicznej, ale do kluczy licencji OEM lub zbiorczych. Licencja detaliczna może zostać przeniesiona i wykorzystana na 4 komputerach, co oznacza aktywację 4 razy. Klucze OEM i Volume nie mają obsługi MS i tylko na JEDNYM komputerze. Większość sprzedawców detalicznych sprzedaje detaliczną wersję, która jest kosztowna. Typ licencji> Jak określić, czy typem licencji Windows jest OEM, Retail lub Volume Dla mnie dostaję go ze sklepu internetowego. Kiedy zgłosiłem, że MS blokują mój klucz Win 7, wysyłają mi zastępczy klucz Win 7. Przynajmniej jest wsparcie i wymiana wadliwych kluczy, które byłbym całkiem zadowolony.
Reply
#5

te tanie klucze są nielegalne, ale działają. jeśli chcesz iść nielegalną trasą, użyj programu ładującego Windows za darmo. legalny sposób uzyskiwania kluczy to płacenie 100 $ +, a także certyfikat autentyczności
Reply
#6

kiv na przyszłość ....
Reply
#7

yusoffb01 napisał: te tanie klucze są nielegalne, ale działają. jeśli chcesz iść nielegalną trasą, użyj programu ładującego Windows za darmo. legalny sposób uzyskiwania kluczy to płacenie 100 $ +, a także certyfikat autentyczności Tylko 130 USD w niektórych sklepach.
Reply
#8

Jak długo będziesz używać swojego sprzętu? Kup detaliczne okno 10, po użyciu na swoim komputerze po kilku latach, przeniosłeś licencję na nowy komputer. Obsługa Windows 7 wkrótce się zakończy.
Reply
#9

Tak, to, co planuję zrobić ... po wielu badaniach. Czekam na następny czarny piątek, aby sprawdzić, czy jest jakaś promocja. S 229 dolarów nie jest tanie, ale licencja detaliczna to jedyny sposób na to, aby moja modernizacja modułowa była możliwa ze smutkiem. hj_dragon napisał: Jak długo będziesz używać swojego sprzętu? Kup detaliczne okno 10, po użyciu na swoim komputerze po kilku latach, przeniosłeś licencję na nowy komputer. Obsługa Windows 7 wkrótce się zakończy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)