Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prawidłowa konfiguracja AC1200G +?
#1

Potrzebujesz pomocy w sprawdzeniu mojej wiedzy na temat ASUS RT-AC1200G +, czy spełnia on moje wymagania, ponieważ nadal nie jestem pewien po długim czytaniu. Szukam jednego urządzenia, aby osiągnąć to, czego potrzebuję.   Przejdę do tymczasowego mieszkania (Dom A), zanim przeprowadzę się do mojego nowego mieszkania (Dom B).     Dom A   Istnieje istniejący router bezprzewodowy. Nie jestem jednak pewien modelu. Potrzebuję urządzenia sieciowego, które może podłączyć się do istniejącego routera (przez sieć bezprzewodową), aby zapewnić połączenie przewodowe z komputerem stacjonarnym.   Z tego, co przeczytałem, mogę skorzystać z trybu 1200G + Media Bridge, aby to osiągnąć.       Dom B   Najprawdopodobniej będzie subskrybować światłowód M1 1Gbps dla tego domu.   Urządzenie zostanie umieszczone w gabinecie i skonfigurowane jako punkt dostępowy. Musisz połączyć się z komputerem stacjonarnym za pomocą kabla LAN i obsługiwać urządzenia bezprzewodowe w okolicy.   W tym celu 1200G + musi być skonfigurowany jako Punkt Dostępowy.     Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy moje rozumienie jest poprawne? Wszelkie sugestie są również mile widziane.   Z góry dziękuję!
Reply
#2

Watadoo napisał: Potrzebujesz pomocy w sprawdzeniu mojej wiedzy na temat ASUS RT-AC1200G +, czy spełnia on moje wymagania, ponieważ nadal nie jestem pewien po długim czytaniu. Szukam jednego urządzenia, aby osiągnąć to, czego potrzebuję. Przejdę do tymczasowego mieszkania (Dom A), zanim przeprowadzę się do mojego nowego mieszkania (Dom B). Dom A Istnieje istniejący router bezprzewodowy. Nie jestem jednak pewien modelu. Potrzebuję urządzenia sieciowego, które może podłączyć się do istniejącego routera (przez sieć bezprzewodową), aby zapewnić połączenie przewodowe z komputerem stacjonarnym. Z tego, co przeczytałem, mogę skorzystać z trybu 1200G + Media Bridge, aby to osiągnąć. Dom B Najprawdopodobniej będzie subskrybować światłowód M1 1Gbps dla tego domu. Urządzenie zostanie umieszczone w gabinecie i skonfigurowane jako punkt dostępowy. Musisz połączyć się z komputerem stacjonarnym za pomocą kabla LAN i obsługiwać urządzenia bezprzewodowe w okolicy. W tym celu 1200G + musi być skonfigurowany jako Punkt Dostępowy. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy moje rozumienie jest poprawne? Wszelkie sugestie są również mile widziane. Z góry dziękuję! Obie są poprawne. Na pulpicie możesz zamiast tego użyć klucza sprzętowego USB. Również, aby router mógł być używany jako punkt dostępu, musi być umieszczony Infront of a router (ONT> router> punkt dostępu)
Reply
#3

dryteletubby napisał: Obie są poprawne. Na pulpicie możesz zamiast tego użyć klucza sprzętowego USB. Również, aby router mógł być używany jako punkt dostępu, musi być umieszczony Infront of a router (ONT> router> punkt dostępu) Dziękuję dryteletubby za walidację i sugestię. Nie chciałem uzyskać klucza USB, ponieważ oznacza to, że potrzebuję dwóch urządzeń - klucza sprzętowego i routera z trybem punktu dostępowego. Tak, router / punkt dostępowy zostanie umieszczony przed innym routerem (tj. Darmowy router otrzymany po podpisaniu planu światłowodowego od dostawcy usług internetowych)
Reply
#4

pinkahlao napisał: Dom A Zakładam, że twój pulpit ma tylko port Ethernet i nie ma łączności bezprzewodowej, a także kabel z routera do komputera jest zbyt daleko .. Proponuję, abyś uzyskał bezprzewodowy klucz USB lub bezprzewodowy adapter pcie z antenae. Połączenia przewodowe są najbardziej stabilne, ale skoro możesz korzystać tylko z routera bezprzewodowego, po prostu ur ur pc. Dom B Jeśli są to nowe domy HDB, w których TP znajduje się w pionie, potrzebny jest router do konwersji sygnału, zmiany gniazd ściennych z portu tel na port lan. Podłącz 1200G + w gabinecie do gniazdka ściennego i skonfiguruj jako punkt dostępowy. Tak, na pulpicie jest tylko port Ethernet. Tak więc obecny plan to uzyskanie AC1200G +, skonfigurowanie go jako Media Bridge i działanie jako karta bezprzewodowa dla komputera. Zgaduję, funkcjonalność, która byłaby taka sama, jak kupowanie klucza bezprzewodowego USB? Najważniejszą rzeczą jest to, że AC1200G + może być ponownie użyty jako punkt dostępowy, gdy przejdę do Domu B. Istnieją już porty danych w Domu B, a po tym, jak zapiszę się na nowy plan światłowodowy, podany router może być użyty w pionie.
Reply
#5

Jeśli Twój komputer jest dostatecznie blisko, wystarczy podłączyć go przewodem, aby uzyskać najlepszą stabilność. Inaczej proponuję po prostu uzyskać klucz bezprzewodowy USB 3.0 do podłączenia do twojego komputera. Kiedy w zeszłym roku zapisałem się na 1 Gbs z M1, doładowałem 5 USD / m 3, aby otrzymać AC1200G + Powinny mieć coś podobnego szczególnie podczas pokazów IT. Podczas ostatniego pokazu IT zobaczyłem kilka pakietów ISP z AirMesh, które zapewniają większy zasięg. Czy otrzymujesz dodatkowy router (AC1200G +) od tego, który dostałeś od swojego dostawcy Internetu? Watadoo napisał: Tak, na pulpicie jest tylko port Ethernet. Tak więc obecny plan to uzyskanie AC1200G +, skonfigurowanie go jako Media Bridge i działanie jako karta bezprzewodowa dla komputera. Zgaduję, funkcjonalność, która byłaby taka sama, jak kupowanie klucza bezprzewodowego USB? Najważniejszą rzeczą jest to, że AC1200G + może być ponownie użyty jako punkt dostępowy, gdy przejdę do Domu B. Istnieją już porty danych w Domu B, a po tym, jak zapiszę się na nowy plan światłowodowy, podany router może być użyty w pionie.
Reply
#6

pinkahlao napisał: Jeśli Twój komputer jest dostatecznie blisko, wystarczy podłączyć go przewodem, aby uzyskać najlepszą stabilność. Inaczej proponuję po prostu uzyskać klucz bezprzewodowy USB 3.0 do podłączenia do twojego komputera. Kiedy w zeszłym roku zapisałem się na 1 Gbs z M1, doładowałem 5 USD / m 3, aby otrzymać AC1200G + Powinny mieć coś podobnego szczególnie podczas pokazów IT. Podczas ostatniego pokazu IT zobaczyłem kilka pakietów ISP z AirMesh, które zapewniają większy zasięg. Czy otrzymujesz dodatkowy router (AC1200G +) od tego, który dostałeś od swojego dostawcy Internetu? Tak, myślę o uzyskaniu dodatkowego routera (AC1200G +). Byłby używany dla, 1. Połączenie bezprzewodowe dla komputera z routerem za pośrednictwem Media Bridge w domu A. 2. Punkt dostępu w domu B Niestety w House A nie mogę uruchomić kabla lan z routera na PC. W domu B komputer będzie jednak połączony z punktem dostępowym (to jest dodatkowym routerem) przez sieć LAN. Ciekawe, jakie jest bezprzewodowe połączenie z komputerem, dlaczego modem USB 3.0 jest zalecany w trybie AC1200G + Media Bridge?
Reply
#7

Watadoo napisał: Ciekawe, jakie jest bezprzewodowe połączenie z komputerem, dlaczego modem USB 3.0 jest zalecany w trybie AC1200G + Media Bridge? Jeśli masz router i nie używasz go do niczego innego, po prostu użyj go jako pomostu
Reply
#8

USB 2.0 działa z szybkością 480 Mb / s (60 MB / s) USB 3.0 działa z prędkością 5000 Mb / s (640 MB / s) Standard Wi-Fi 802.11n może osiągnąć 600 Mb / s (75 MB / s) 802.11ac może osiągnąć 1200 Mb / s (150 MB / s) Widzisz wąskie gardło? Watadoo napisał: Tak, myślę o uzyskaniu dodatkowego routera (AC1200G +). Byłby używany dla, 1. Połączenie bezprzewodowe dla komputera z routerem za pośrednictwem Media Bridge w domu A. 2. Punkt dostępu w domu B Niestety w House A nie mogę uruchomić kabla lan z routera na PC. W domu B komputer będzie jednak połączony z punktem dostępowym (to jest dodatkowym routerem) przez sieć LAN. Ciekawe, jakie jest bezprzewodowe połączenie z komputerem, dlaczego modem USB 3.0 jest zalecany w trybie AC1200G + Media Bridge?
Reply
#9

pinkahlao napisał: USB 2.0 działa z szybkością 480 Mb / s (60 MB / s) USB 3.0 działa z prędkością 5000 Mb / s (640 MB / s) Standard Wi-Fi 802.11n może osiągnąć 600 Mb / s (75 MB / s) 802.11ac może osiągnąć 1200 Mb / s (150 MB / s) Widzisz wąskie gardło? USB 3.0 nie ma znaczenia, ostatecznie ograniczony również przez Wi-Fi USB 3.0 Wi-Fi dongle / adapter
Reply
#10

Masz rację, ale sprawa Watadoo ma znaczenie. On / Ona uzyskuje prędkość IP równą 1 Gbps, za co jest opłacana i optymalnie może uzyskać od 800 Mb / s do 900 Mb / s w rzeczywistej konfiguracji. Otrzymuje również router AC1200G +, który może również obsługiwać 1 Gb / s przez LAN pod warunkiem, że przynajmniej używany jest kabel Cat 5e. Jeśli on / ona używa wifi, router może przesyłać około 876 Mb / s w standardzie 802.11ac i 300 Mbps w standardzie 802.11n. Wreszcie, odbiornik od końca komputera używa adaptera wifi, który ma oba standardy, ale jest podłączony przez USB2.0, a maksymalna prędkość wynosi 480 Mb / s. Ale za pomocą adaptera z USB 3.0 wąskie gardło staje się teraz standardem Wi-Fi 802.11ac 1200Mbps. Tak więc moją radą na podłączenie do routera AC1200G + jest także adapter AC1200 Wi-Fi, aby uzyskać rozsądną prędkość 1Gbps z twojego komputera. Zwykle adaptery AC600 to USB 2.0, które są naprawdę dużym marnowaniem dla szybkości twojego ISPa. Wtedy równie dobrze można uzyskać 500 Mbps z ur. W takim razie nie musisz też mieć routera AC1200G +, wystarczy dolna specyfikacja. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dla ciebie bardziej przejrzyste. xonix napisał: USB 3.0 nie ma znaczenia, ostatecznie ograniczony również przez Wi-Fi USB 3.0 Wi-Fi dongle / adapter
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)