Starhub Homehub 500
#1

Cześć, chcielibyśmy dotrzeć do ludzi, którzy właśnie zasubskrybowali światłowód SH. Przeskoczyłem statek ze ST do SH, ponieważ ich pakiet zawiera więcej wu hua niż światłowód M1 + SH TV (rodzice chcą telewizora).   W każdym razie Port 2 został otwarty w zeszłym tygodniu, a wczoraj przyszedł SH Hub Trooper i skonfigurował dla mnie Huawei ONT + Dlink 868L. Połączenie było bardzo dobre po instalacji, osiągając blisko 500 Mb / s zarówno w przypadku pobierania, jak i przesyłania przewodowego. Wireless też nie jest takie złe.   Nagle dzisiaj moje włókno zwariowało. Otrzymywanie złych przerywanych połączeń, 5s podłączonych, 5s odłączonych, nie może nawet poprawnie wykonać testu prędkości. Myśl jest problemem 868L, więc zaktualizowałem oprogramowanie, przywróciłem ustawienia fabryczne i wszystko, ale wciąż ten sam problem. W końcu zrezygnowałem i zadzwoniłem do SH, a oni mówią mi, że moje włókno zostało tylko częściowo ukończone? Pytam nawet, dlaczego wczoraj prędkość była tak dobra. Mówią mi, że to tylko tymczasowe połączenie, które znika po włączeniu i wyłączeniu routera + modemu. Po raz pierwszy o tym słyszałem, jeśli ktoś może sprawdzić, czy to prawda, proszę!   Więc powiedział mi, że 3 dni robocze zostaną zakończone, i najpierw poprosił mnie o użycie mojego szerokopasmowego kabla SH 100 Mb / s (miałem zarówno kabel światłowodowy, jak i kabel SH). Połączono 868L z modemem Motorola, a teraz ma już stabilne połączenie przewodowe i bezprzewodowe. Oznacza to, że nie sądzę, że jest to problem z 868L ..   Jeszcze jedna rzecz, postanowiłem spróbować szczęścia, aby bezpośrednio połączyć się z portem 1 ONT na moim komputerze. Za pierwszym razem mogę uzyskać stabilną i idealną prędkość, więc pomyślałem, że już się ustabilizowałem. Próbowałem ponownie połączyć 868L z ONT, ale problem nadal występuje. Następnie ponownie podłącz bezpośrednio port 1 ONT do mojego komputera, ale tym razem nie będzie już Internetu liao. Cholera, zabawne leh   Przepraszam za bardzo długi post! Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z SH. Ale proszę, nie mów mi, że dokonałem złego wyboru, inaczej będę żałować, lah .. Hahaha
Reply
#2

Jestem na planie 200 Mb / s, HubTrooper zainstalował Huawei ONT i Dlink DIR-868L. Jak dotąd wszystko w porządku bez żadnych rozłączeń.
Reply
#3

Widzę! Kiedy on zainstalował? Tylko dziś?
Reply
#4

Najpierw użyj kabla, zanim zostanie rozwiązany
Reply
#5

bjornng napisał: Widzę! Kiedy on zainstalował? Tylko dziś? Zeszły tydzień.
Reply
#6

Zadzwoń do nich codziennie po aktualizację .... wierz mi, że mogą siedzieć na nim przez tygodnie .....
Reply
#7

Tak, sprawdzę jeszcze dziś. Czy ktoś skonfigurował router Dlink do konfiguracji ONT? Przybyłem na forum społeczności SH Maxinfinity, a ta osoba miała taki sam problem jak ja, tylko że używa DIR 850L. Zadzwonił do pomocy technicznej Dlink i poprosili go o zmianę adresu MAC i wszystko.
Reply
#8

Cześć, Czy NetLink Trust otworzył dla ciebie port? Zapisałem się na starhub w czasie pokazu na PC (przeskocz z singtel). Jak długo zajęło im otwarcie portu? SH zadzwoni do ciebie, aby poinformować cię, że wysyłają żołnierza? bjornng napisał: Cześć, chcielibyśmy dotrzeć do ludzi, którzy właśnie zasubskrybowali światłowód SH. Przeskoczyłem statek ze ST do SH, ponieważ ich pakiet zawiera więcej wu hua niż światłowód M1 + SH TV (rodzice chcą telewizora). W każdym razie Port 2 został otwarty w zeszłym tygodniu, a wczoraj przyszedł SH Hub Trooper i skonfigurował dla mnie Huawei ONT + Dlink 868L. Połączenie było bardzo dobre po instalacji, osiągając blisko 500 Mb / s zarówno w przypadku pobierania, jak i przesyłania przewodowego. Wireless też nie jest takie złe. Nagle dzisiaj moje włókno zwariowało. Otrzymywanie złych przerywanych połączeń, 5s podłączonych, 5s odłączonych, nie może nawet poprawnie wykonać testu prędkości. Myśl jest problemem 868L, więc zaktualizowałem oprogramowanie, przywróciłem ustawienia fabryczne i wszystko, ale wciąż ten sam problem. W końcu zrezygnowałem i zadzwoniłem do SH, a oni mówią mi, że moje włókno zostało tylko częściowo ukończone? Pytam nawet, dlaczego wczoraj prędkość była tak dobra. Mówią mi, że to tylko tymczasowe połączenie, które znika po włączeniu i wyłączeniu routera + modemu. Po raz pierwszy o tym słyszałem, jeśli ktoś może sprawdzić, czy to prawda, proszę! Więc powiedział mi, że 3 dni robocze zostaną zakończone, i najpierw poprosił mnie o użycie mojego szerokopasmowego kabla SH 100 Mb / s (miałem zarówno kabel światłowodowy, jak i kabel SH). Połączono 868L z modemem Motorola, a teraz ma już stabilne połączenie przewodowe i bezprzewodowe. Oznacza to, że nie sądzę, że jest to problem z 868L .. Jeszcze jedna rzecz, postanowiłem spróbować szczęścia, aby bezpośrednio połączyć się z portem 1 ONT na moim komputerze. Za pierwszym razem mogę uzyskać stabilną i idealną prędkość, więc pomyślałem, że już się ustabilizowałem. Próbowałem ponownie połączyć 868L z ONT, ale problem nadal występuje. Następnie ponownie podłącz bezpośrednio port 1 ONT do mojego komputera, ale tym razem nie będzie już Internetu liao. Cholera, zabawne leh Przepraszam za bardzo długi post! Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z SH. Ale proszę, nie mów mi, że dokonałem złego wyboru, inaczej będę żałować, lah .. Hahaha
Reply
#9

KOPS1974 napisał: Cześć, Czy NetLink Trust otworzył dla ciebie port? Zapisałem się na starhub w czasie pokazu na PC (przeskocz z singtel). Jak długo zajęło im otwarcie portu? SH zadzwoni do ciebie, aby poinformować cię, że wysyłają żołnierza? Hej, przepraszam za późną odpowiedź, nie widziałem. Tak, Opennet otworzył dla mnie port około tydzień później po rejestracji (zadzwoniłem i zarejestrowałem się). Po otwarciu portu 2 żołnierz Starhub przybył około tydzień później, aby zainstalować światłowód. Wszystko było zaplanowane, kiedy już zadzwoniłem, aby się zarejestrować.
Reply
#10

bjornng napisał: Cześć, chcielibyśmy dotrzeć do ludzi, którzy właśnie zasubskrybowali światłowód SH. Przeskoczyłem statek ze ST do SH, ponieważ ich pakiet zawiera więcej wu hua niż światłowód M1 + SH TV (rodzice chcą telewizora). W każdym razie Port 2 został otwarty w zeszłym tygodniu, a wczoraj przyszedł SH Hub Trooper i skonfigurował dla mnie Huawei ONT + Dlink 868L. Połączenie było bardzo dobre po instalacji, osiągając blisko 500 Mb / s zarówno w przypadku pobierania, jak i przesyłania przewodowego. Wireless też nie jest takie złe. Nagle dzisiaj moje włókno zwariowało. Otrzymywanie złych przerywanych połączeń, 5s podłączonych, 5s odłączonych, nie może nawet poprawnie wykonać testu prędkości. Myśl jest problemem 868L, więc zaktualizowałem oprogramowanie, przywróciłem ustawienia fabryczne i wszystko, ale wciąż ten sam problem. W końcu zrezygnowałem i zadzwoniłem do SH, a oni mówią mi, że moje włókno zostało tylko częściowo ukończone? Pytam nawet, dlaczego wczoraj prędkość była tak dobra. Mówią mi, że to tylko tymczasowe połączenie, które znika po włączeniu i wyłączeniu routera + modemu. Po raz pierwszy o tym słyszałem, jeśli ktoś może sprawdzić, czy to prawda, proszę! Więc powiedział mi, że 3 dni robocze zostaną zakończone, i najpierw poprosił mnie o użycie mojego szerokopasmowego kabla SH 100 Mb / s (miałem zarówno kabel światłowodowy, jak i kabel SH). Połączono 868L z modemem Motorola, a teraz ma już stabilne połączenie przewodowe i bezprzewodowe. Oznacza to, że nie sądzę, że jest to problem z 868L .. Jeszcze jedna rzecz, postanowiłem spróbować szczęścia, aby bezpośrednio połączyć się z portem 1 ONT na moim komputerze. Za pierwszym razem mogę uzyskać stabilną i idealną prędkość, więc pomyślałem, że już się ustabilizowałem. Próbowałem ponownie połączyć 868L z ONT, ale problem nadal występuje. Następnie ponownie podłącz bezpośrednio port 1 ONT do mojego komputera, ale tym razem nie będzie już Internetu liao. Cholera, zabawne leh Przepraszam za bardzo długi post! Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z SH. Ale proszę, nie mów mi, że dokonałem złego wyboru, inaczej będę żałować, lah .. Hahaha Ponieważ backend nie utworzył jeszcze twojego konta. Dla M1 zajmuje to 5 dni, więc SH 3 dni jest w porządku. Po instalacji nie należy wyłączać ONT i powinno być włączone 24/7. Zawsze działam 24 godziny na dobę, ponieważ jeśli wyłączysz, możesz mieć problem z uzyskaniem połączenia.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)