Starhub Homehub 500
#11

Henry Ng napisał: Ponieważ backend nie utworzył jeszcze twojego konta. Dla M1 zajmuje to 5 dni, więc SH 3 dni jest w porządku. Po instalacji nie należy wyłączać ONT i powinno być włączone 24/7. Zawsze działam 24 godziny na dobę, ponieważ jeśli wyłączysz, możesz mieć problem z uzyskaniem połączenia ponownie. Ah, dobrze. Nie wiedziałem tego. Problem polega na tym, że czasami nawet gdy mój ONT jest już włączony, kiedy włączam router, router nie może wykryć łącza internetowego. używając dlink 868L, więc światło globu jest pomarańczowe. Zwykle wyłączam zarówno modem, jak i router i oba tgt, wtedy zazwyczaj mogę. A może powinienem po prostu pozostawić ONT włączony i po prostu resetować router?
Reply
#12

bjornng napisał: Ah, dobrze. Nie wiedziałem tego. Problem polega na tym, że czasami nawet gdy mój ONT jest już włączony, kiedy włączam router, router nie może wykryć łącza internetowego. używając dlink 868L, więc światło globu jest pomarańczowe. Zwykle wyłączam zarówno modem, jak i router i oba tgt, wtedy zazwyczaj mogę. A może powinienem po prostu pozostawić ONT włączony i po prostu resetować router? Najlepiej jest pozostawić włączony ONT i router przez cały czas. Tymi, które należy wyłączyć, są komputery i laptopy, gdy nie są używane.
Reply
#13

bjornng napisał: Ah, dobrze. Nie wiedziałem tego. Problem polega na tym, że czasami nawet gdy mój ONT jest już włączony, kiedy włączam router, router nie może wykryć łącza internetowego. używając dlink 868L, więc światło globu jest pomarańczowe. Zwykle wyłączam zarówno modem, jak i router i oba tgt, wtedy zazwyczaj mogę. A może powinienem po prostu pozostawić ONT włączony i po prostu resetować router? Wszystkie isp są takie same, ale różne. Zgodnie z prawem oba powinny być dostępne 24/7. Dlink nie wygląda dobrze. Być może możesz wpisać SH DNS w ustawieniach routera. Używam ASUS AC87U i wprowadziłem M1 DNS i łatwiej będzie się połączyć.
Reply
#14

Kiwi8 napisał: Najlepiej jest pozostawić włączony ONT i router przez cały czas. Tymi, które należy wyłączyć, są komputery i laptopy, gdy nie są używane. Dobrze. Wstawienie ISP DNS pomoże uczynić połączenie bardziej stabilnym.
Reply
#15

Henry Ng napisał: Dobrze. Wstawienie ISP DNS pomoże uczynić połączenie bardziej stabilnym. hmm w porządku! wiesz gdzie mogę znaleźć ISP DNS?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)