Gwarancja Zotac na GPU
#1

Cześć,   Masz zamorskiego Zotac GPU. Czy może to być gwarancja lokalnie? Jeśli nie, jak mogę wysłać gwarancję?
Reply
#2

Nie mogę. Tech Dynamic (dystrybucja dla SG) nie ponosi odpowiedzialności za części, które nie są przez nich dystrybuowane. W przypadku jednostki importującej, jeśli zarejestrowałeś gwarancję w Zotac na ich stronie internetowej, możesz upuścić wiadomość e-mail na adres [email protected] lub skontaktować się z nimi przez ich stronę internetową i zapytać, jak to zrobić. Wysłane z OnePlus GM1900 za pomocą GAGT
Reply
#3

singupingu napisał: Nie mogę. Tech Dynamic (dystrybucja dla SG) nie ponosi odpowiedzialności za części, które nie są przez nich dystrybuowane. W przypadku jednostki importującej, jeśli zarejestrowałeś gwarancję w Zotac na ich stronie internetowej, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] lub skontaktować się z nimi przez ich stronę internetową i zapytać, jak to zrobić. Wysłane z OnePlus GM1900 za pomocą GAGT Dobrze. Dzięki
Reply
#4

singupingu napisał: Nie mogę. Tech Dynamic (dystrybucja dla SG) nie ponosi odpowiedzialności za części, które nie są przez nich dystrybuowane. W przypadku jednostki importującej, jeśli zarejestrowałeś gwarancję w Zotac na ich stronie internetowej, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] lub skontaktować się z nimi przez ich stronę internetową i zapytać, jak to zrobić. Wysłane z OnePlus GM1900 za pomocą GAGT Wiesz, jak rozpoznać zestaw SG? Mam mix SG z zestawem importowym. Brak naklejki.
Reply
#5

muszę pokazać pokwitowanie tancheeru napisał: Wiesz, jak rozpoznać zestaw SG? Mam mix SG z zestawem importowym. Brak naklejki.
Reply
#6

nie, nasza lokalna dystrybucja nie będzie zajmować produktów zamorskich / importowych.
Reply
#7

Rozszerzona gwarancja obowiązuje tylko w ciągu 14 dni od zakupu (z koniecznością dołączenia paragonu). W przeciwnym razie dostępna będzie tylko 2-letnia gwarancja lokalna, jeśli się nie mylę.
Reply
#8

tancheeru napisał: Wiesz, jak rozpoznać zestaw SG? Mam mix SG z zestawem importowym. Brak naklejki. Brak pomysłu. Może zebrać s / n i model, wysłać do TD, aby sprawdzić, który jest ich zapasem. Wysłane z OnePlus GM1900 za pomocą GAGT
Reply
#9

Jeśli nie ma paragonu, problem nie występuje
Reply
#10

tancheeru napisał: Jeśli nie ma paragonu, problem nie występuje brak dowodu rejestracyjnego na gwarancję
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)