Otwarte powietrze, tj. Brak obudowy poprawia chłodzenie?
#11

-Synchroniczność- napisał: Fajny sposób na usmażenie karalucha lol. Doświadczenie w czasie rzeczywistym od znajomych. Jaszczurka
Reply
#12

Pozwolę sobie być innego zdania... Bardzo łatwo go wyczyścić i uzyskać dostęp do otwartej skrzynki. Najczystsze ustawienia na dłuższą metę są całkowicie pozbawione przypadku. Jeśli nie masz nadciśnienia i dokładnie filtrowanych wlotów, skrzynka będzie wychwytywać i zbierać więcej pyłu, zamiast zapobiegać gromadzeniu się pyłu. Ponieważ filtry jednocześnie zmniejszają przepływ powietrza i zwiększają hałas, zawsze uważałem, że mądrzej jest czyścić częściej (zarówno lokalne środowisko systemu, jak i sam system) niż polegać na filtrach, a owady mogą czołgać się w dowolne małe otwory w sprawa, jeśli też tego chce. Fyi Używam rdzenia p3 w 1 moim systemie i nie jest on tak zakurzony, jak to wygląda, ponieważ większość części jest montowana pionowo.
Reply
#13

concept_fuel napisał: Pozwolę sobie być innego zdania... Bardzo łatwo go wyczyścić i uzyskać dostęp do otwartej skrzynki. Najczystsze ustawienia na dłuższą metę są całkowicie pozbawione przypadku. Jeśli nie masz nadciśnienia i dokładnie filtrowanych wlotów, skrzynka będzie wychwytywać i zbierać więcej pyłu, zamiast zapobiegać gromadzeniu się pyłu. Ponieważ filtry jednocześnie zmniejszają przepływ powietrza i zwiększają hałas, zawsze uważałem, że mądrzej jest czyścić częściej (zarówno lokalne środowisko systemu, jak i sam system) niż polegać na filtrach, a owady mogą czołgać się w dowolne małe otwory w sprawa, jeśli też tego chce. Fyi Używam rdzenia p3 w 1 moim systemie i nie jest on tak zakurzony, jak to wygląda, ponieważ większość części jest montowana pionowo. Zgoda. Po około roku zobaczyłem film na platformie inwin. Nagromadzenie pyłu jest bardzo minimalne i można go łatwo usunąć za pomocą sprężonego powietrza.
Reply
#14

taobao sprzedaje materiał filtra powietrza 1sqm około 3 $ ... możesz zrobić kostkę na pokrycie swojego komputera
Reply
#15

yusoffb01 napisał: Nosisz ubrania czy strój urodzinowy jest fajniejszy? Nosisz garnitur urodzinowy czy kurtka z wbudowanymi wentylatorami jest fajniejsza?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)