NAS, który może obsługiwać serwer WWW
#1

Cześć,   Szukam NAS, takiego jak Synology, który może obsługiwać php, apache i mysql. Nie jestem pewien, czy Synology jest najlepszy. Proszę o pomoc, jeśli znasz lepszą opcję. Dzięki.
Reply
#2

peterchan75 napisał: Cześć, Szukam NAS, takiego jak Synology, który może obsługiwać php, apache i mysql. Nie jestem pewien, czy Synology jest najlepszy. Proszę o pomoc, jeśli znasz lepszą opcję. Dzięki. Synology i QNAP mogą to zrobić dobrze, ponieważ w rzeczywistości są czymś więcej niż NAS. Wartość dodana dzięki aplikacjom. Pytanie brzmi, dlaczego potrzebujesz go na serwerze NAS? Mógłbyś to zrobić za pomocą niedrogiej chmury, hostingu wirtualnego lub internetowego. Jeśli chcesz, aby był on w domu, zadziała również konfiguracja 50 dolców z RaspberryPI.
Reply
#3

davidktw napisał: Synology i QNAP mogą to zrobić dobrze, ponieważ w rzeczywistości są czymś więcej niż NAS. Wartość dodana dzięki aplikacjom. Pytanie brzmi, dlaczego potrzebujesz go na serwerze NAS? Mógłbyś to zrobić za pomocą niedrogiej chmury, hostingu wirtualnego lub internetowego. Jeśli chcesz, aby był on w domu, zadziała również konfiguracja 50 dolców z RaspberryPI. David, dziękuję Zbadam raspberryPI.
Reply
#4

peterchan75 napisał: David, dziękuję Zbadam raspberryPI. Czy masz doświadczenie z chmurą taką jak AWS? Sugeruję, że jeśli jest to dla ciebie nowe ćwiczenie, przyjrzyj się bliżej AWS.
Reply
#5

davidktw napisał: Czy masz doświadczenie z chmurą taką jak AWS? Sugeruję, że jeśli jest to dla ciebie nowe ćwiczenie, przyjrzyj się bliżej AWS. Nie mam takiego doświadczenia. Czy mogę prosić o dobry link na początek. Dzięki. DOBRZE. Google i znalazłem to ... Amazon Web Services.
Reply
#6

Spójrz także na HP Microservers. Ceny różnią się, więc trzeba będzie rozejrzeć się za najlepszą ofertą (na pewno nie Singapur)
Reply
#7

peterchan75 napisał: Nie mam takiego doświadczenia. Czy mogę prosić o dobry link na początek. Dzięki. DOBRZE. Google i znalazłem to ... Amazon Web Services. Możesz odtworzyć inne odpowiednie filmy, aby zapoznać się z AWS. Zarejestruj nowe konto AWS, aby móc korzystać z 12-miesięcznych bezpłatnych usług z ograniczonymi poziomami, a także z niektórych usług, które nie wygasają po 12 miesiącach. Przeczytaj więcej na https://aws.amazon.com/free/ Oto kilka artykułów, które znalazłem na początek https://www.toptal.com/aws/boost-you...ivity-with-aws https://docs.aws.amazon.com/AWSEC2/l...etStarted.html Zasadniczo dla większości małych i średnich firm dojrzałe firmy chmurowe, takie jak Azure i AWS, zapewniają najlepszy TCO i najwygodniejsze operacje z dowolnego miejsca za pośrednictwem konsoli internetowej. Dzięki bogatej ofercie administracyjnych interfejsów API HTTP możesz tworzyć bardzo zintegrowane rozwiązania z innych systemów lub łatwo dostosowywać własne z różnych języków programowania. Część dotycząca niezabezpieczonych dostawców usług w chmurze jest moim zdaniem przemyślana. Pomyśl o tym. Przed czym budujesz i przed kim chronisz. Nie możesz po prostu myśleć, że twoje rzeczy są tak ważne, że wszyscy na świecie tego chcą. Musisz rozważyć, kim jesteś potencjalnym konkurentem. Czy AWS chce ukraść twoje IP, aby zagrozić ich wielomiliardowym firmom, powodując brak zaufania do ich partnerów i klientów. Tak długo, jak AWS może chronić twoje dane przed potencjalnymi konkurentami i złośliwymi sprawcami, twoje IP jest całkiem bezpieczne. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo fizyczne, dla większości MŚP, a nawet niektórych korporacji wielonarodowych byłoby to niemożliwe. Jeśli chodzi o koszty, dostawcy usług w chmurze nie są najtańszą ofertą, ale musisz wziąć pod uwagę to, co mierzysz. Mierzysz prosty interfejs RaspberryPI lub koszt pojedynczego serwera w porównaniu z tak dużym rozwiązaniem, że AWS to w zasadzie jabłko do pomarańczy. Spróbuj poważnie AWS i przekonaj się, że ostateczny koszt to coś, co możesz znieść. Model kosztów płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem jest bardzo atrakcyjny zarówno dla małych, jak i dużych firm, a nawet dla amatorów. Pamiętaj również, że nie jesteś ograniczony tylko do jednego dostawcy chmury, zawsze możesz zaprojektować swoje rozwiązanie dla wielu dostawców chmury między AWS, Azure, GCE, DigitalOcean, Linode, Vultr, Bluemix. Skorzystaj z usług siły u każdego dostawcy chmury, jeśli Twoje rozwiązanie na to pozwala. Architektonicznie, rozważ pod kątem tego, co chcesz osiągnąć, a nie tego, co musisz osiągnąć. Jeśli potrzebujesz świadczenia usług internetowych, nie musisz myśleć, że serwery są tym, od czego musisz zacząć. Nie musisz myśleć o tym, ile dysków twardych potrzebujesz. Spójrz na to, co oferowane są dojrzałym dostawcom chmury, co daje punkt wyjścia na wysokim poziomie, dzięki czemu dostawcy chmur są naprawdę wartościowi.
Reply
#8

@davidktw, Dziękuję bardzo za link i wyjaśnienie.
Reply
#9

peterchan75 napisał: @davidktw, Dziękuję bardzo za link i wyjaśnienie. Zapraszamy. Zacznij, a twoje ręce będą brudne. Po drodze masz wątpliwości, publikuj posty w tym wątku i pytaj dalej. Pokażę ci kierunek, w jaki sposób możesz osiągnąć określone techniki rozwiązywania problemów dzięki AWS Na początek musisz zapoznać się z EC2, RDS, Cloudwatch. Zapoznaj się z EBS, ELB / ALB / NLB, EIP, AZ, Security Group, VPC. Oto niektóre z podstawowych elementów dobrego działania w AWS IaaS
Reply
#10

davidktw napisał: Zapraszamy. Zacznij, a twoje ręce będą brudne. Po drodze masz wątpliwości, publikuj posty w tym wątku i pytaj dalej. Pokażę ci kierunek, w jaki sposób możesz osiągnąć określone techniki rozwiązywania problemów dzięki AWS Na początek musisz zapoznać się z EC2, RDS, Cloudwatch. Zapoznaj się z EBS, ELB / ALB / NLB, EIP, AZ, Security Group, VPC. Oto niektóre z podstawowych elementów dobrego działania w AWS IaaS Dziękuję za twoje wskazówki. Te rzeczy są dla mnie nowe i nawet nie mam o co pytać.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)