alternatywa dla Winfax Pro?
#1

cześć, czy ktoś używa oprogramowania do obsługi faksu? szukam alternatywy dla Winfax Pro, ponieważ WinFax Pro nie jest obsługiwany na Win7 i nowszych.   z góry dziękuję!
Reply
#2

lamEduDe napisał: cześć, czy ktoś używa oprogramowania do obsługi faksu? szukam alternatywy dla Winfax Pro, ponieważ WinFax Pro nie jest obsługiwany na Win7 i nowszych. z góry dziękuję! Użyłem pfingo.
Reply
#3

Win7 ma wbudowane funkcje faksu i skanowania w systemie Windows (wpisz FAKS w polu wyszukiwania) Używam go od roku bez problemów, zaakceptuj, że nie jestem w stanie edytować faksu i odesłać go, w przeciwieństwie do WinFax Pro .. Byłem w stanie edytować
Reply
#4

WinMe napisał: Użyłem pfingo. ok dzięki! sprawdzi to! aptget napisał: Win7 ma wbudowane Faksowanie i skanowanie w systemie Windows (wpisz FAKS w polu wyszukiwania) Używam go od roku bez problemów, zaakceptuj, że nie jestem w stanie edytować faksu i odesłać go, w przeciwieństwie do WinFax Pro. Mogłem edytować hmm, to brzmi dobrze. ale jakiej konfiguracji sprzętu potrzebowałbym? modem faksu USB taki jak ten? Amazon.com: TRENDnet 56K USB 2.0 Telefon, modem internetowy i faksowy, TFM-561U: Elektronika
Reply
#5

Modem USB, który wskazałeś „powinien działać”, ale go nie próbowałem. Używam podobnego modemu USB, wyprodukowanego w Chinach i kupionego na 5. piętrze SLS (30 USD lub coś w tym stylu)
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)