System Windows 10 Bluetooth Brakujące
#1

System Windows 10 Bluetooth Brakujące
Reply
#2

Przywracanie systemu z przed u instalować żadnego oprogramowania. Następnie zainstalować jeden po drugim, aby zobaczyć, co powoduje , że znikają
Reply
#3

dzięki za cynk , trochę unikanie tej drogi , ale myślę, że to najczystszy szybkie qn choć - należy użyć okna domyślne 'Reset ' opcję Ten komputer ?
Reply
#4

Przywracanie systemu byłoby szybciej. Reset jest tak szybko, jak ponownej instalacji systemu Windows
Reply
#5

ciekawe - ja nie wiedziałem, nie było cechą maszynowego jak raz w win10 !
Reply
#6

może też być na pokładzie bluetooth urobek Liao . TS może pójść spędzić $ 3 idź kup USB Bluetooth do wymiany.
Reply
#7

Bóg geh Liao ...
Reply
#8

cholera, Kanna ten problem również. Każdy użytkownik ma rozwiązanie? Kopalnia nie mają nawet błąd w menedżerze urządzeń , po prostu całkowicie zniknął.
Reply
#9

niezupełnie pomocne, ale mój problem rozwiązany własnym Kiedyś zastosowano najnowszą aktualizację Windows - być może można spróbować, jeśli istnieją do czasu aktualizacji do zainstalowania
Reply
#10

lxXXxl napisał: cholera, Kanna ten problem również. Każdy użytkownik ma rozwiązanie? Kopalnia nie mają nawet błąd w menedżerze urządzeń , po prostu całkowicie zniknął. Można zadać whats ur bluetooth marki i modelu ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)