Polecaj najlepsze przesyłanie i przechowywanie w chmurze
#11

Korzystam z BackBlaze i przechowuję 4 TB (ext HDD data) za 50 USD rocznie
Reply
#12

Hafi napisał: Korzystam z BackBlaze i przechowuję 4 TB (ext HDD data) za 50 USD rocznie Jaka jest prędkość wysyłania / pobierania?
Reply
#13

albertlee napisał: Jaka jest prędkość wysyłania / pobierania? nie mogę tego przypomnieć, ale tym razem moja linia Fibre ma tylko 300 Mb / s, a homeplugs Aztech dodatkowo sparaliżował moją prędkość przesyłu danych do 100 + Mb / s (według speedtest.net) i udało mi się w ciągu kilku dni przesłać całą kopię zapasową dysku twardego ext 4 TB. Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych używa wielu wątków, więc próbowało maksymalnie wydłużyć linię, przesyłając jednocześnie wiele plików. AWS S3 w Azji powinien być znacznie szybszy, ale jest 4 razy droższy niż BackBlaze B2.
Reply
#14

Hafi napisał: nie mogę tego przypomnieć, ale tym razem moja linia Fibre ma tylko 300 Mb / s, a homeplugs Aztech dodatkowo sparaliżował moją prędkość przesyłu danych do 100 + Mb / s (według speedtest.net) i udało mi się w ciągu kilku dni przesłać całą kopię zapasową dysku twardego ext 4 TB. Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych używa wielu wątków, więc próbowało maksymalnie wydłużyć linię, przesyłając jednocześnie wiele plików. AWS S3 w Azji powinien być znacznie szybszy, ale jest 4 razy droższy niż BackBlaze B2. Dzięki za informację. Nie podoba mi się ich funkcja przywracania, ponieważ kolejkowanie i oczekiwanie na spakowanie wymaganego folderu, zanim będzie można pobrać, jest dla mnie wyłączeniem.
Reply
#15

albertlee napisał: Dzięki za informację. Nie podoba mi się ich funkcja przywracania, ponieważ kolejkowanie i oczekiwanie na spakowanie wymaganego folderu, zanim będzie można pobrać, jest dla mnie wyłączeniem. Możesz zamówić, aby cały dysk twardy został wysłany / wysłany do Ciebie z danymi kopii zapasowej, a następnie zwrócić dysk w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Ta usługa jest dobra, jeśli masz TB danych i nie masz czasu, aby powoli pobierać, aby przywrócić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)