Konfiguracja routera innej firmy dla pakietu Singtel Fibre Mio
#11

Toyota napisała: Cześć, mam nadzieję, że to właściwe forum, aby zadać to pytanie. Mam DIR868L i chcę sprawdzić, czy mogę podłączyć to bezpośrednio do ONT. Nie mogę wykryć połączenia internetowego, chociaż próbowałem PPPoE i DHCP na stronie konfiguracji Dlink. Dziękuję za wszelkie porady / pomoc. 868l można podłączyć tylko za modemem.
Reply
#12

łatwy w konfiguracji?
Reply
#13

kensslee napisał: łatwy w konfiguracji? Zdecydowanie Toyota napisała: Cześć, mam nadzieję, że to właściwe forum, aby zadać to pytanie. Mam DIR868L i chcę sprawdzić, czy mogę podłączyć to bezpośrednio do ONT. Nie mogę wykryć połączenia internetowego, chociaż próbowałem PPPoE i DHCP na stronie konfiguracji Dlink. Dziękuję za wszelkie porady / pomoc. Nie, nie możesz użyć D-Link DIR868L do zastąpienia 7002 Singtel Fiber 200M? Istnieje jednak kilka trybów, z których możesz skorzystać: 1. Router bezprzewodowy - jest to tryb domyślny. 2. Bezprzewodowy AP - zwykła konfiguracja AP, którą można łatwo wykonać ręcznie. AP zapewnia zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe połączenia z siecią. 3. Most bezprzewodowy - łącze bezprzewodowe działa jako „most” łączący router / punkt dostępowy z tym elementem. Dostępne są tylko połączenia przewodowe. 4. Wireless Repeater Extender - łącze bezprzewodowe łączy router / AP z repeaterem. Zarówno repeater, jak i połączenia przewodowe i bezprzewodowe są dostępne. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#14

cssiow napisał: Cześć, Mam istniejący router cisco x3000, którego używałem do czasu aktualizacji do światłowodu 200 Mb / s 2 miesiące temu. Próbowałem wymienić dostarczony Aztech 7003-J na Cisco, ale port Wan nie jest w stanie uzyskać adresu dhcp z ONT. Czy ktoś wie, czy Cisco obsługuje tagowanie vlan? Jeśli tak, jak go uruchomić? Z góry dziękuję. Mam podobny problem. Mój router D-link AC68 działa dobrze, próbuję go zastąpić routerem biznesowym D-Link. Skonfigurowałem port WAN routera na VLAN10, ale nadal nie otrzymuje on adresu IP od SingTel. Czy udało Ci się rozwiązać ten problem?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)