Śruby M2 do B450 Tomahawk Max
#1

Cześć, zastanawiasz się, czy ktoś ma zapasowe śruby m2 do tego mobo? Zgubiłem moje Dk rzeczywisty rozmiar lub wymiary również dla nich.   Sprawdzam już z Corbellem, a on wróci, jeśli będzie dostępny. Ale jeśli ktoś tutaj może oszczędzić, bardzo by pomógł.
Reply
#2

queerquirks napisał: Cześć, zastanawiasz się, czy ktoś ma zapasowe śruby m2 do tego mobo? Zgubiłem moje Dk rzeczywisty rozmiar lub wymiary również dla nich. Sprawdzam już z Corbellem, a on wróci, jeśli będzie dostępny. Ale jeśli ktoś tutaj może oszczędzić, bardzo by pomógł. M2X3mm https://www.amazon.com/JkerTech-Moun...3893315&sr=8-7
Reply
#3

lub znajdź 49 innych osób, aby podzielić się tym z Tobą https://www.lazada.sg/products/50pcs...YaAtR_EALw_wcB (po prostu kup w sklepie ze sprzętem Lah)
Reply
#4

Idź simlim tower 2 lub 3 piętro. Sprzedają wiele różnych rodzajów śrub. W sklepie są 3 ciocie. Po prostu powiedz jednemu z nich, jaki rozmiar chcesz.
Reply
#5

queerquirks napisał: Cześć, zastanawiasz się, czy ktoś ma zapasowe śruby m2 do tego mobo? Zgubiłem moje Dk rzeczywisty rozmiar lub wymiary również dla nich. Sprawdzam już z Corbellem, a on wróci, jeśli będzie dostępny. Ale jeśli ktoś tutaj może oszczędzić, bardzo by pomógł. Jeszcze raz sprawdź, czy jest w 1 kompletnej śrubie, a nie w 2 częściach różnicowych, jak pokazano poniżej
Reply
#6

haha dzięki chłopaki. ok, więc jego M2 x 3 mm. pójdzie sklep sprzętu zapytać
Reply
#7

queerquirks napisał: haha dzięki chłopaki. ok, więc jego M2 x 3 mm. pójdzie sklep sprzętu zapytać . Śruby o małej długości trudno znaleźć w sklepach z narzędziami w sąsiedztwie.
Reply
#8

jtjt00 napisał: . Śruby o małej długości trudno znaleźć w sklepach z narzędziami w sąsiedztwie. spróbuję szczęścia, w przeciwnym razie wybierz się na wycieczkę na sls. mam nadzieję, że wiedzą, czego szukam
Reply
#9

queerquirks napisał: spróbuję szczęścia, w przeciwnym razie wybierz się na wycieczkę na sls. mam nadzieję, że wiedzą, czego szukam Pokaż obraz z 5star_pundit w sklepie.
Reply
#10

Czy zaznaczyłeś pole? Początkowo myślałem, że też straciłem swój. Niektóre inne modele po prostu przykręcają bezpośrednio do płyty głównej. Ale dla tomahawk max umieścili śrubę w małej szczelnej plastikowej torbie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)