najlepszy sposób na przesłanie 10 GB plików z Singapuru do Chin?
#1

Cześć, ktoś wie?   Potrzebuję usługi (takiej jak yousendit / hightail / mega.co.nz), aby wysłać 10 GB plików pst do Chin.   Niestety. od Chin do Singapuru, 115.com wydaje się działać (tj. przesyłanie w Chinach jest przyzwoite około 10 Mb / s, a pobieranie z SG wynosi od 150 KB do 200 KB / s)   jednak z Singapuru do Chin przesyłanie wynosi tylko 12,5 kb / s   ktokolwiek wie?
Reply
#2

Winrar na kawałki i użyć transferu plików Teamviewer?
Reply
#3

loupgarou2 napisał: Cześć, ktoś wie? Potrzebuję usługi (takiej jak yousendit / hightail / mega.co.nz), aby wysłać 10 GB plików pst do Chin. Niestety. od Chin do Singapuru, 115.com wydaje się działać (tj. przesyłanie w Chinach jest przyzwoite około 10 Mb / s, a pobieranie z SG wynosi od 150 KB do 200 KB / s) jednak z Singapuru do Chin przesyłanie wynosi tylko 12,5 kb / s ktokolwiek wie? Spróbuj przesłać do AWS S3 i sprawdź, czy pobieranie z Chin jest szybsze.
Reply
#4

loupgarou2 napisał: Cześć, ktoś wie? Potrzebuję usługi (takiej jak yousendit / hightail / mega.co.nz), aby wysłać 10 GB plików pst do Chin. Niestety. od Chin do Singapuru, 115.com wydaje się działać (tj. przesyłanie w Chinach jest przyzwoite około 10 Mb / s, a pobieranie z SG wynosi od 150 KB do 200 KB / s) jednak z Singapuru do Chin przesyłanie wynosi tylko 12,5 kb / s ktokolwiek wie? Co powiesz na wysyłanie przez BitTorrent?
Reply
#5

Kiwi8 napisał: Co powiesz na wysyłanie przez BitTorrent? Plik może być prywatny i poufny.
Reply
#6

cscs3 napisał: Plik może być prywatny i poufny. Może najpierw zaszyfrować przed wysłaniem.
Reply
#7

użyj pamięci CDN, takiej jak Amazon S3 lub najgorsze, włóż ją na dysk flash USB, a następnie prześlij.
Reply
#8

Spróbuj weiyun.com
Reply
#9

Chińska wersja Dropbox. Kanbox.com
Reply
#10

Niewielu dostawców w Chinach oferuje duże bezpłatne miejsce do przechowywania w chmurze: Weiyun.com daje 20 TB Yun.360.cn daje 32 TB Uważam, że prędkość wysyłania jest całkiem przyzwoita
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)