Jak sklonować dysk na większy?
#1

Mam partycję SSD 128 GB, którą chcę przenieść na większą partycję na dysku SSD 500 GB.   Na większym dysku SSD utworzyłem partycję 300 GB, a następnie użyłem Macrium Reflex do klonowania ze źródła do tej partycji. Wynikowa partycja stała się partycją 128 GB.   Jakie jest właściwe podejście? Nie mogę wykonać kopii, ponieważ jest to partycja systemu Windows, nie wiem, czy są ukryte pliki lub ustawienia, których nie można przenieść.   Wysłane z Xiaomi REDMI 7 za pomocą GAGT
Reply
#2

https://forum.macrium.com/Topic13980.aspx
Reply
#3

Klonowanie dysku za pomocą Macrium Reflect 7
Reply
#4

Możesz użyć Macrium do klonowania dysków. Darmowa wersja byłaby wszystkim, czego potrzebujesz. Lub, jeśli jest to dysk SSD Samsunga, zawiera oprogramowanie do klonowania. Użyłem obu i nie miałem żadnych problemów.
Reply
#5

jenny887 napisał: Możesz użyć Macrium do klonowania dysków. Darmowa wersja byłaby wszystkim, czego potrzebujesz. Lub, jeśli jest to dysk SSD Samsunga, zawiera oprogramowanie do klonowania. Użyłem obu i nie miałem żadnych problemów. Kupiłem nowy komputer i muszę to zrobić. Jakieś ograniczenia do klonowania?
Reply
#6

Uruchomić za pomocą thumbdrive Ubuntu i skopiować pliki? Nic nie pozostanie w tyle. Sausage napisał: Mam partycję SSD 128 GB, którą chcę przenieść na większą partycję na dysku SSD 500 GB. Na większym dysku SSD utworzyłem partycję 300 GB, a następnie użyłem Macrium Reflex do klonowania ze źródła do tej partycji. Wynikowa partycja stała się partycją 128 GB. Jakie jest właściwe podejście? Nie mogę wykonać kopii, ponieważ jest to partycja systemu Windows, nie wiem, czy są ukryte pliki lub ustawienia, których nie można przenieść. Wysłane z Xiaomi REDMI 7 za pomocą GAGT
Reply
#7

Sausage napisał: Mam partycję SSD 128 GB, którą chcę przenieść na większą partycję na dysku SSD 500 GB. Na większym dysku SSD utworzyłem partycję 300 GB, a następnie użyłem Macrium Reflex do klonowania ze źródła do tej partycji. Wynikowa partycja stała się partycją 128 GB. Jakie jest właściwe podejście? Nie mogę wykonać kopii, ponieważ jest to partycja systemu Windows, nie wiem, czy są ukryte pliki lub ustawienia, których nie można przenieść. Wysłane z Xiaomi REDMI 7 za pomocą GAGT niektórzy producenci ssd, np. sandisk / WD, mają do tego darmowe oprogramowanie. może klonować z małego dysku na duży dysk. może także klonować z dużego dysku na mały dysk (pod warunkiem, że duży dysk nie jest w 100% wypełniony)
Reply
#8

Używał tylko Acronis True Image .... W każdym razie klonowanie jest teraz bardzo łatwe. Znajdź odpowiednie oprogramowanie. Może klonować z partycji 100 GB na większą partycję. Lub 100/200 GB wykorzystanej partycji miejsca na 100 GB partycji ... tak długo, jak zmieści się rozmiar. Nawet jeśli partycja ma nieprawidłowy rozmiar, może znaleźć oprogramowanie do partycji, aby dostosować partycję po klonowaniu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)