Jak zmienić lokalizację na Iphone IOS 12/13
#1

Każdy może doradzić, jakiego oprogramowania użyć, aby zmienić lokalizację na moim iPhonie, dzięki czemu mogę korzystać z aplikacji grab, aby od czasu do czasu zarezerwować samochód mojej mamie w Singapurze, nawet gdy jestem za granicą? Użyłem iTools i bezpłatna wersja próbna się zakończyła. Dlatego szukam innego oprogramowania, ale jak dotąd nie powiodło się. TIA!
Reply
#2

światowo napisał: Każdy może doradzić, jakiego oprogramowania użyć, aby zmienić lokalizację na moim iPhonie, dzięki czemu mogę korzystać z aplikacji grab, aby od czasu do czasu zarezerwować samochód mojej mamie w Singapurze, nawet gdy jestem za granicą? Użyłem iTools i bezpłatna wersja próbna się zakończyła. Dlatego szukam innego oprogramowania, ale jak dotąd nie powiodło się. TIA! użyj Androida. w przeciwnym razie naucz swoją mamę lub utwórz zrzut ekranu krok po kroku.
Reply
#3

światowo napisał: Każdy może doradzić, jakiego oprogramowania użyć, aby zmienić lokalizację na moim iPhonie, dzięki czemu mogę korzystać z aplikacji grab, aby od czasu do czasu zarezerwować samochód mojej mamie w Singapurze, nawet gdy jestem za granicą? Użyłem iTools i bezpłatna wersja próbna się zakończyła. Dlatego szukam innego oprogramowania, ale jak dotąd nie powiodło się. TIA! Możesz wypróbować Express VPN, darmowy 7-dniowy okres próbny, możesz nadal korzystać z różnych e-maili ...
Reply
#4

używam tej bezpłatnej aplikacji do czyszczenia połączeń czyszczonej w celu sfałszowania GPS JB nie jest potrzebne
Reply
#5

Łatwy la, tutaj bracie - Możesz łatwo zmienić lokalizację iPhone'a, klikając opcję ustawień i wybierz „iTunes i App Store. Zmień stamtąd.
Reply
#6

shawnbright napisał: Łatwy la, tutaj bracie - Możesz łatwo zmienić lokalizację iPhone'a, klikając opcję ustawień i wybierz „iTunes i App Store. Zmień stamtąd. Po zalogowaniu możesz wybrać Kraj / Region i wybrać nowy kraj. Wypróbuj to.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)