Szerokopasmowy kabel światłowodowy v / s
#11

revhappy napisał: Wierzę, że ADSL jest już wycofany. Singtel i M1 zwykli je oferować. Teraz oba nie oferują. Jak nagle zaprzestali świadczenia usługi, a co z siecią, czy to strata? Właśnie o to mi chodzi. Kabel osiowy ADSL / Co układany jest tylko w pobliżu naszego domu, główna sieć została już zmieniona na światłowód. To tak, jakby droga ekspresowa była już światłowodowa. Droga prowadząca z głównej drogi ekspresowej do domu to: a) droga ekspresowa b) adsl (ale nikt już tego nie oferuje) c) kabel osiowy (starhub wciąż oferuje) ADSL nie jest całkowicie wycofany. Starych subskrybentów nadal z nich korzysta. Tylko plany internetowe dla nowych subskrybentów są usuwane z rynku. Singtel musiał dokonać analizy korzyści i kosztów ADSL. Nie jest to plan konkurencyjny, biorąc pod uwagę jego niską prędkość w porównaniu z innymi planami światłowodowymi o większej prędkości.
Reply
#12

Najlepsza prędkość kabla to tylko 100 Mb / s i asymetryczna (przesyłanie to tylko 10% Downloand), więc przy 100 Mb / s DL otrzymujesz 10 Mb / s UL. Światłowód jest 1 Gb / s i symetryczny, Przesyłanie = prędkość pobierania Modem kablowy można podłączyć przez dowolny punkt kablowy w domu, dzięki czemu można go przenosić, aby uzyskać najlepszy zasięg WiFi. Fibre przez ONT to tylko 1 miejsce, jeśli ta lokalizacja jest zła dla twojego Wi-Fi, musisz użyć więcej sztuczek. Kablowe połączenie szerokopasmowe jest proste, wystarczy uzyskać modem kablowy i poinformować dostawcę usług internetowych oraz zapewnić obsługę. nie trzeba czekać na spotkanie, aby zabrać technika do domu lub umówić się na Fibre. Możesz więc zobaczyć zalety, wady obu ADSL, nie ma sensu dyskutować, ponieważ nie można zarejestrować się jako nowy subskrybent.
Reply
#13

quinnkei napisał: Najlepsza prędkość kabla to tylko 100 Mb / s i asymetryczna (przesyłanie to tylko 10% Downloand), więc przy 100 Mb / s DL otrzymujesz 10 Mb / s UL. Światłowód jest 1 Gb / s i symetryczny, Przesyłanie = prędkość pobierania Dziękujemy za podkreślenie tego. Po zmianie kabla -> światłowód, moje przesyłanie wydaje się być zakończone. Właśnie to sobie uświadomiłem. Zadzwonię do Starhub.
Reply
#14

quinnkei napisał: Najlepsza prędkość kabla to tylko 100 Mb / s i asymetryczna (przesyłanie to tylko 10% Downloand), więc przy 100 Mb / s DL otrzymujesz 10 Mb / s UL. Światłowód jest 1 Gb / s i symetryczny, Przesyłanie = prędkość pobierania Modem kablowy można podłączyć przez dowolny punkt kablowy w domu, dzięki czemu można go przenosić, aby uzyskać najlepszy zasięg WiFi. Fibre przez ONT to tylko 1 miejsce, jeśli ta lokalizacja jest zła dla twojego Wi-Fi, musisz użyć więcej sztuczek. Kablowe połączenie szerokopasmowe jest proste, wystarczy uzyskać modem kablowy i poinformować dostawcę usług internetowych oraz zapewnić obsługę. nie trzeba czekać na spotkanie, aby zabrać technika do domu lub umówić się na Fibre. Możesz więc zobaczyć zalety, wady obu ADSL, nie ma sensu dyskutować, ponieważ nie można zarejestrować się jako nowy subskrybent. Jeśli w domu ma już punkt światłowodowy. Więc szerokopasmowy światłowód jest również plug and play, prawda?
Reply
#15

Darwinson napisał: Jeśli w domu ma już punkt światłowodowy. Więc szerokopasmowy światłowód jest również plug and play, prawda? punkt światłowodu, choć może wydawać się plug and plug, ale jeśli występują problemy z kablem światłowodowym, nadal muszą go przetestować i sprawdzić, które z nich powodują, że nie może on również działać. następnie muszą również trochę skonfigurować ten ONT, abyś mógł używać routera do łączenia się z Internetem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)