Sineoji wprowadza na rynek pierwszy na świecie Gigabit MIMO HomePlug 1800 Mb / s
#11

„Uruchomili” 600av2 13 sierpnia, ale tylko na półkach sitex, więc spodziewaj się, że 1800av2 również będzie taki sam
Reply
#12

Cóż, szum elektryczny w twoim domu powinien być mniej więcej taki sam. Tak więc, jeśli użyjesz 1800M lub 600M, napotka ten sam problem. Po drugie, zwiększenie z 600 do 1800 mln oznacza, że używane przez niego media muszą być bardzo czułe. Jeśli nastąpi awaria środowiska na tak wrażliwej linii energetycznej, wówczas wydajność spadnie. Ale nadal nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć.
Reply
#13

Mimo to załóżmy, że 2 rozwiązać ten problem. Używając 3 przewodów zamiast 2 wcześniej 2 znajdź lepszą ścieżkę sygnału. Mam nadzieję, że rozumiem poprawnie. gwennliu napisał: Cóż, szum elektryczny w twoim domu powinien być mniej więcej taki sam. Tak więc, jeśli użyjesz 1800M lub 600M, napotka ten sam problem. Po drugie, zwiększenie z 600 do 1800 mln oznacza, że używane przez niego media muszą być bardzo czułe. Jeśli nastąpi awaria środowiska na tak wrażliwej linii energetycznej, wówczas wydajność spadnie. Ale nadal nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć.
Reply
#14

Mam nadzieję, że tak ... Lub taniej ... Zdecydowanie dostaniesz ... Przetestowane i udowodnione przez pana Sineoji w moim miejscu innym razem, gdy moja obecna wtyczka jest wyłączona. Zamiast RMA w swoim biurze @ Sim Lim poszedł do mnie i do RMA. Przetestował nową wtyczkę i tak, jestem imponujący. Wynik prędkości jest dokładnie tym, co zasubskrybowałem i tak, jestem w moim pokoju masterbed. Naprawdę rozwiązało to mój problem z przepustowością. Ta nowa wtyczka zdecydowanie współpracowała z moim 6-letnim płaskim okablowaniem elektrycznym BTO.
Reply
#15

ardikm67 napisał: Mam nadzieję, że tak ... Lub taniej ... Zdecydowanie dostaniesz ... Przetestowane i udowodnione przez pana Sineoji w moim miejscu innym razem, gdy moja obecna wtyczka jest wyłączona. Zamiast RMA w swoim biurze @ Sim Lim poszedł do mnie i do RMA. Przetestował nową wtyczkę i tak, jestem imponujący. Wynik prędkości jest dokładnie tym, co zasubskrybowałem i tak, jestem w moim pokoju masterbed. Naprawdę rozwiązało to mój problem z przepustowością. Ta nowa wtyczka zdecydowanie współpracowała z moim 6-letnim płaskim okablowaniem elektrycznym BTO. Nowa wtyczka, jak w tej 1800mbs?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)