M1 vs MyRepublic
#11

leechoonhwee napisał: Dowiedziałem się, że cena powinna być najmniej ważna dla rozważań. Obsługa i szybkość powinny być najważniejszym czynnikiem. Następnie przejdź do viewqest
Reply
#12

Jeśli musisz często korzystać z BitTorrenta, np. zakładając seed lub bądź graczem 24x7, lepiej przejdź do MR. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem sieci (lekkie rzeczy, takie jak FaceBook, czat, YouTube, blog, surfowanie po Internecie, od czasu do czasu graj w grę itp.) Lub zamierzasz obejrzeć dużo filmów (najlepiej skompresowanych), wybierz M1.
Reply
#13

chengsun napisał: Proszę podpisać z MR, nie pożałujesz. Proszę proszę proszę. Jestem szczęśliwym użytkownikiem M1 i nie chcę, aby ciężki użytkownik miał dostęp do pasma przerywania. Tak ... a jeśli później chcesz Starhub Fibre TV (testują wersję beta SCV na Fibre) ... to nie możesz użyć M1 ONT ... MR, Starhub używa NC i to działa na drugich portach itp ... Nie żałuj z MyR ....
Reply
#14

azrin619 napisał: Tak ... a jeśli później chcesz Starhub Fibre TV (testują wersję beta SCV na Fibre) ... to nie możesz użyć M1 ONT ... MR, Starhub używa NC i to działa na drugich portach itp ... Nie żałuj z MyR .... Wątpię, czy kiedykolwiek podpiszę SCV. Mogę dostać wszystko, co chcę oglądać za darmo w sieci.
Reply
#15

Biorąc pod uwagę, że faktycznie mam problemy z próbą zmuszenia M1 do odebrania sprzętu po anulowaniu usługi. Kod: * ttp: //forums.hardwarezone.com.sg/next-generation-broadband-network-ngbn-forum-320/m1-attempting-cancel-fiber-awful-process-4237341.html Powiedziałbym, żebym poszedł z Moją Republiką. Jestem teraz z MR i żadnych skarg. Po prostu wiedz z wyprzedzeniem, że jeśli hostujesz serwery gier lub coś podobnego, musisz uzyskać statyczny adres IP.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)