Gigabyte GT 1030 Silent issue
#11

watzup_ken napisał: Nawiasem mówiąc, do czego używasz następnego gniazda PCI-E? Być może możesz rozważyć zakup karty nośnej PCI-E? Nie jestem pewien, czy to pomaga. nie sądzę, że mogę umieścić karty pionów, ponieważ mam inne urządzenia PCIE do rozważenia
Reply
#12

watzup_ken napisał: Zależy od otworów montażowych. Czy wspominali, z którą kartą graficzną jest kompatybilny cooler? Nie jestem też pewien, czy są wystarczająco duże, aby utrzymać chłodzenie karty graficznej pomimo aktywnego chłodzenia. https://sg.carousell.com/p/10pcs-10x...-ic-239902819/ jeśli dołączę pastę termoprzewodzącą otaczającą urządzenie za pomocą tego małego aktywnego wentylatora?
Reply
#13

croc1977 napisał: https://sg.carousell.com/p/10pcs-10x...-ic-239902819/ jeśli dołączę pastę termoprzewodzącą otaczającą urządzenie za pomocą tego małego aktywnego wentylatora? Nie jestem pewien, w jaki sposób zagra podkładka termiczna. Ogólnie używamy podkładek termicznych, aby elementy takie jak VRM i VRAM miały kontakt z dużą chłodnicą. Jeśli używasz małej lodówki, takiej jak ta pokazana w jednym z linków, wygląda na to, że może ona obejmować tylko procesor graficzny. Sugeruję, abyś dokonał pomiaru, ile chłodnica pokryje na karcie graficznej przed zakupem podkładek termicznych. Przede wszystkim uważam, że powinieneś rozważyć zakup radiatora tylko dla GPU, ponieważ nie sądzę, aby VRM i VRAM nagrzały się dla karty 30 W.
Reply
#14

Zmień kartę graficzną na aktywne chłodzenie lub Zwolnij następny slot. Chłodzenie może być modne, ale długoterminowe, szczególnie jeśli grasz. Karta może się przegrzać, a artefakty będą się łatwo wyświetlać. Te radiatory termiczne są przeznaczone dla ogólnej elektroniki, która nie wytwarza dużej ilości ciepła. Jak chipy SOC, kontroler IC itp. Zwróć uwagę, że uszkodzenie karty spowodowane kiwaniem głową może unieważnić gwarancję. Nadal mówię po prostu zmień kartę graficzną.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)