Gigabyte GT 1030 Silent issue
#1

po prostu robię to z poprzedniego wczoraj. po zainstalowaniu okazało się, że nawet wymagałem jednego gniazda, ale tak naprawdę radiator jest tak ogromny, że zajął moje następne gniazdo PCI. czy jest jakiś sposób, aby wymienić radiator na mniejszy lub zamiast niego umieścić wentylator? uaktualniony z GT610 .... który działał z wentylatorem radiatora ... Proszę o poradę.
Reply
#2

Radiator można wymienić, o ile otwory montażowe są wyrównane. Jednak znalezienie jednego HSF z jednym gniazdem będzie dość trudne, chyba że ktoś będzie miał martwego Gigabyte GTX 1030 i sprzeda ci ten HSF.
Reply
#3

pierwszy raz zobacz taki radiator czy to dlatego, że nie ma wentylatora?
Reply
#4

Mam ten sam procesor graficzny ZOTAC, ale z chłodniejszym wentylatorem, więc teoretycznie możesz do niego podłączyć wentylator.
Reply
#5

fake_hippo napisał: pierwszy raz zobacz taki radiator czy to dlatego, że nie ma wentylatora? tak, nie ma typu wentylatora ....
Reply
#6

Koenig168 napisał: Radiator można wymienić, o ile otwory montażowe są wyrównane. Jednak znalezienie jednego HSF z jednym gniazdem będzie dość trudne, chyba że ktoś będzie miał martwego Gigabyte GTX 1030 i sprzeda ci ten HSF. https://shopee.sg/Shiyin%E2%9C%A812p...hoCiqcQAvD_BwE https://shopee.sg/GOFO-Graphics-Card...RoCHFgQAvD_BwE Kupienie to zadziała?
Reply
#7

Jeśli znajdziesz cienki radiator pasujący do jednego gniazda, możesz spróbować zastąpić istniejący za pomocą opasek kablowych, aby go zabezpieczyć. Ale fakt, że wymaga pasywnego chłodzenia z dwoma gniazdami, oznacza, że powinno być dość gorąco, jeśli zastąpisz go radiatorem z jednym gniazdem bez aktywnego chłodzenia. Nie jesteś pewien, czy otwory montażowe są takie same dla chłodnicy używanej w twoim starym GT610? Jeśli tak, to może spróbować zamienić?
Reply
#8

croc1977 napisał: https://shopee.sg/Shiyin%E2%9C%A812p...hoCiqcQAvD_BwE https://shopee.sg/GOFO-Graphics-Card...RoCHFgQAvD_BwE Kupienie to zadziała? warto spróbować, ale lepiej to sprzedać i poszukać GPU z jednym gniazdem. powodem, dla którego potrzebny jest duży radiator, jest rozproszenie 30 watów z matrycy https://www.geforce.com/hardware/des...specifications
Reply
#9

croc1977 napisał: https://shopee.sg/Shiyin%E2%9C%A812p...hoCiqcQAvD_BwE https://shopee.sg/GOFO-Graphics-Card...RoCHFgQAvD_BwE Kupienie to zadziała? Zależy od otworów montażowych. Czy wspominali, z którą kartą graficzną jest kompatybilny cooler? Nie jestem też pewien, czy są wystarczająco duże, aby utrzymać chłodzenie karty graficznej pomimo aktywnego chłodzenia.
Reply
#10

Nawiasem mówiąc, do czego używasz następnego gniazda PCI-E? Być może możesz rozważyć zakup karty nośnej PCI-E? Nie jestem pewien, czy to pomaga.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)