Dlaczego port Singtel Fibre 1024 jest zawsze otwarty?
#1

Jakiś powód? Skanuję na GRC, port 1024 jest zawsze otwarty. Pomimo bycia za firewallem.
Reply
#2

Czy używasz jakichkolwiek wtyczek domowych? Ten facet użył wtyczek, a osłona wykryła również otwarcie portu 1024
Reply
#3

wujek_josh napisał: Czy używasz jakichkolwiek wtyczek domowych? Ten facet użył wtyczek, a osłona wykryła również otwarcie portu 1024 Przyzwyczajony. Ale już nie. Wykonałem netstat -a na moim komputerze, ale żaden port 1024 nie był otwarty. Używam zapory Comodo na moim komputerze do zamykania portów, ale nadal wykrywa otwarte 1024.
Reply
#4

czy możesz sprawdzić swój router. wyłącz UPnP (jeśli możesz znaleźć ustawienia w routerze)
Reply
#5

Reborn napisał: Jakiś powód? Skanuję na GRC, port 1024 jest zawsze otwarty. Pomimo bycia za firewallem. Myślę, że to jest przeznaczone dla singtel do zdalnego zarządzania.
Reply
#6

wujek_josh napisał: czy możesz sprawdzić swój router. wyłącz UPnP (jeśli możesz znaleźć ustawienia w routerze) UPNP cały czas wyłączone
Reply
#7

renfred89 napisał: Myślę, że to jest przeznaczone dla singtel do zdalnego zarządzania. och, więc port nie jest faktycznie otwarty na moim komputerze, ale po stronie Singtel? Wszyscy na Singtel Fibre będą mieli ten port otwarty, a nie tylko ja?
Reply
#8

renfred89 ma rację, możemy potwierdzić, że port światłowodowy Singtel 1024 jest używany przez nasz serwer zdalnego zarządzania i nie powinien stanowić zagrożenia dla naszych klientów. Dzięki. renfred89 napisał: Myślę, że to jest przeznaczone dla singtel do zdalnego zarządzania.
Reply
#9

Singtel napisał: renfred89 ma rację, możemy potwierdzić, że port światłowodowy Singtel 1024 jest używany przez nasz serwer zdalnego zarządzania i nie powinien stanowić zagrożenia dla naszych klientów. Dzięki. Dzięki za weryfikacje. Czy to jedyny port otwarty przez Singtel?
Reply
#10

Singtel napisał: renfred89 ma rację, możemy potwierdzić, że port światłowodowy Singtel 1024 jest używany przez nasz serwer zdalnego zarządzania i nie powinien stanowić zagrożenia dla naszych klientów. Dzięki. Hmm, to brzmi jak potencjalnie niebezpieczny sposób na zdalny dostęp. Dlaczego nie skorzystać z połączenia VPN lub czegoś w rodzaju dostępu do chmury Ubiquiti unifi w chmurze?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)