ile miejsca na windows 7
#1

Cześć, zamierzam uaktualnić do dysku SSD i zainstalować na nim system Windows 7. Poza oknami, nie zamierzam umieszczać niczego w środku, mam osobny dysk twardy dla tt. Czy uważasz, że 60 Gb jest wystarczające? i czy zamiast tego zaleca się umieszczanie innych plików na dysku SSD? DZIĘKI!
Reply
#2

potrzebujesz co najmniej 20 GB na win7 poza tym, nie wiem, czego potrzebujesz lei ... zależy też od twojego budżetu ... jeśli możesz sobie pozwolić na większą przestrzeń, możesz również ..., możesz umieścić inne rzeczy, które chcesz umieścić ...
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: potrzebujesz co najmniej 20 GB na win7 poza tym, nie wiem, czego potrzebujesz lei ... zależy też od twojego budżetu ... jeśli możesz sobie pozwolić na większą przestrzeń, możesz również ..., możesz umieścić inne rzeczy, które chcesz umieścić ... Myślę, że 20 Gb to miejsce, które zostanie wykorzystane po nowej instalacji systemu Windows 7. Po tym czasie, z jakiegoś powodu, system Windows będzie nadal opróżniał / zużywał dodatkowe miejsce, pomimo wyłączenia automatycznych aktualizacji. Dlatego się martwiłem. W każdym razie dziękuję za odpowiedź (:
Reply
#4

HahaHassan napisał: Myślę, że 20 Gb to miejsce, które zostanie wykorzystane po nowej instalacji systemu Windows 7. Po tym czasie, z jakiegoś powodu, system Windows będzie nadal opróżniał / zużywał dodatkowe miejsce, pomimo wyłączenia automatycznych aktualizacji. Dlatego się martwiłem. W każdym razie dziękuję za odpowiedź (: no cóż ... MS sposób wykorzystania ur przestrzeni ... ale jeśli ur mb jest płytą Intel i jest w serii 6 lub 7 serii za 60 GB, może równie dobrze użyć jako pamięci podręcznej, jeśli nie masz nic przeciwko ... onli nie sądzę, że jest problem z jego użyciem ...
Reply
#5

Osobiście uważam, że dyski 120 GB są bardziej warte, możesz je kupić za około 120 USD najtańsze w porównaniu do 60 GB, które wynoszą co najmniej ~ 80 USD. Windows około 20 GB, ale około 8 GB to plik strony (w zależności od tego, jak duża jest pamięć RAM, plik strony będzie domyślnie tak duży, jak pamięć RAM, na wypadek gdyby system Windows musiał wykonać zrzut podczas BSOD lub coś ...) Przenieś plik strony na drugi dysk dodatkowy, aby zaoszczędzić trochę miejsca. Nie zaleca się wyłączania go, chyba że jesteś pewien, że nie osiągniesz maksymalnego poziomu pamięci RAM = D Wyłączony raz, kiedy po raz pierwszy dostałem mój dysk SSD, robiąc Photoshop w połowie zawieszania się ... po tym dun śmiem wyłączyć le Zwykle umieszczamy system operacyjny i aplikacje (czasami gry, jeśli mają nadmiar miejsca) na dysku SSD. Dzieje się tak, aby aplikacje uruchamiały się szybko, a system był bardziej responsywny. Gry nie są tak ważne, więc opcjonalne.
Reply
#6

Myślę, że powinieneś zmniejszyć rozmiar pliku strony zamiast przenosić go na dysk twardy, aby aplikacje, które minimalizujesz, mogły natychmiast się załadować po zmaksymalizowaniu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)